Makyajlı 2019 Yeni Mercedes-Benz C Serisi Özellikleri ile Tanıtıldı

Mercedes’in kompakt sedan sınıftaki güçlü sesi C serisi, W205 kasanın makyajlı yüzüyle karşımıza çıktı. Cenevre otomobil fuarına çıkmadan önce tanıtılan Makyajlı 2019 Yeni Mercedes-Benz C Serisi, bakalım ne gibi farklılıklar taşıyor?

Makyajlı 2019 Yeni Mercedes-Benz C Serisi


C serisi 1994 yılından beri yollarda olup şuan dördüncü jenerasyonu ile yollara devam ediyor. W205 kodlu son kasa 2014 yılında yollara çıkmıştı. Aradan dört yıl geçti ve güncellenme zamanı geldi. Daha önce C180 incelemesinde aracı tanıdığım için değişimlere daha hakim olduğumu düşünerek farklılıkları aktaracağım.

Makyajlı 2019 Yeni Mercedes-Benz C Serisi Donanımları

Bakalım neler değişmiş?
güncelleme ile aracın farları ve ızgarası S serisine daha fazla benzetilmiş, ön tamponda küçük değişimler yapılmış. Bunların yanı sıra 84 led ampulün yer aldığı multibeam led farlar gelmiş ve arka stop grubunun led yapısı değişmiş. Ayrıca yeni jantlar gelmiş.

Yaşam alanında ise 64 farklı iç ambiyans aydınlatması ve 10.25 inçlik multimedya ekranı önce çıkıyor. Bu arada ekran dokunmatik değil ama mevcut dokunmatik kontrol alanı ve sesli kontrol imkanı var. Öte yandan tamamen dijital ekran olayı 2019 makyajlı mercedes c serisine de dahil edilmiş. Ayrıca direksiyon simidi değişmiş. Fakat kokpitin genel yapısına dokunulmamış.

Makyajlı 2019 Yeni Mercedes-Benz C Serisi İçi

2019 Yeni Mercedes-Benz C Serisi Özellikleri henüz bütün detayları ile açıklanmadı. Fakat bazı öne çıkan donanımlar paylaşıldı. Bunlar arasında sürüş destek sistemleri fazlasıyla öne çıkıyor. Bunlar arasında aktif şerit değiştirme özelliği, 210 km/s hıza kadar çalışan adaptif hız sabitleyici, acil frenleme özelliği gibi birçok üstün güvenlik donanımı geliyor. Ayrıca opsiyon olarak alınan ENERGIZING adlı komfor paketi ile aracın koltuklarınki ısıtma, havalandırma ve masaj fonksiyonu dahili parfüm ile birleşip araç içi aydınlatma ve müzik sistemi ile birleşerek daha konforlu sürüş sağlıyor ve ruh sağlığınıza olumlu etki sağlıyor.

Makyajlı 2019 Yeni Mercedes-Benz C Serisi, Mart ayında Cenevre’deki tanıtımdan sonra yollar çıkması bekleniyor. Genel hatlarıyla araç hakkında aktaracaklarım bu kadar. Sırada fotoğraf galerisi var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git