Sürücü Kursları Rehberi

Makyajlı 2019 Yeni Mercedes-AMG C63 S Coupe Teknik Özellikleri Açıklandı

Mercedes, son zamanlarda makyajlı versiyonlarını piyasaya sürüyor. Bunlardan birisi de yeni Mercedes-AMG C63 S Coupe oldu. Makyajlı C Serisinin izlerini en detayına kadar sahip olan bu aracın teknik verilerine buyurun yakından bakalım.

Makyajlı 2019 Yeni Mercedes-AMG C63 S Coupe Teknik Özellikleri

Makyajlı 2019 Mercedes-AMG C63 S Coupe yaşadığı güncelleme ile dış tasarımında ön ızgarada, farlarda ve arka difüzörde belirgin değişim var. Yaşam alanında ise 320 km/s analog kadranın yerini dijital gösterge paneli almış ve yeni C serisi ile gelen güncellemeler de yeni mercedes c63 s coupe‘ye eklenmiş. Yeni menü üzerinden motor ve şanzıman sıcaklığı, süspansiyon ve diğer araç elemanlarının durumu görülüyor. Ayrıca AMG Track Pace seçeneğinin içinde pist süreleri de görülebiliyor.

Makyajlı Mercedes-AMG C63 S Coupe

Tabi görsel değişimlerin yanı sıra donanımsal yeniliklerde var. Bunlara da bakalım. Makyajlı Mercedes-AMG C63 S Coupe modelinde uzun süreli yolculuklar için ENERGIZING özelliği ile klima, koltuk ısıtma ve havalandırma, iç ambiyans aydınlatması, Hareketli Araba Müzikleri seçenekleri gibi özellikler araç tarafından takip edilip size uygun şekilde dönüştürülebiliyor. Bu özelliğin yanı sıra AMG DYNAMICS özelliği sayesinde Slippery, Comfort, Sport, Sport+, RACE ve Individual gibi seçeneklerle aracın motor ve süspansiyonlar ESP’nin çalışma parametreleriyle birlikte uygun moda göre senkronize şekilde çalışabiliyor.

Makyajlı 2019 Yeni Mercedes-AMG C63 S Coupe Kokpiti

Gelelim teknik kısıma. Burada motor gücü değişimi yaşanmamış. 4.0 litre bi-turbo aynen kullanılmaya devam ediyor. 510 ps 502 beygir 700 nm tork güç üreten bu araç 9 ileri AMG Speedshift şanzımana sahip olup 0-100 km/s 3.9 saniye de tamamlıyor. Elektronik olarak sınırlandırılmış maksimum hız 250 km/s iken AMG sürüş paketi ile 290 km/s hıza kadar çıkabiliyor.

Makyajlı 2019 Yeni Mercedes-AMG C63 S Coupe Motoru

Makyajlı 2019 Mercedes-AMG C63 S Coupe jant seçenekleri açıklanmadı ama yine 19 ve 20 inç jant seçeneği sunulacaktır. 19 inçlik jantta ise önde 255/35 R19, arkada ise 285/30 R19 ebatlı lastikler kullanılmaya devam edecektir. Şimdilik araç hakkında aktaracağım bilgiler bu kadar. Fiyatı ve ne zaman çıkacağı konusunda bilgi yer almıyor. Son olarak foto galeriye geçip değişimleri görseller üzerinden görelim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git