Makyajlı 2019 Yeni BMW 7 Serisi (G11) Geliyor

jantilmen

Bavyeralı’nın amiral gemisi olan 7 Serisi, makyajlanıyor. G11 kasa kodu ile 2015 yılında hayatımıza giren altıncı nesil 7 serisi, şimdi de bir takım değişimler geçirerek Makyajlı BMW 7 Serisi olarak yollara çıkacak. İşte detaylar..

Makyajlı 2019 Yeni BMW 7 Serisi

6. jenerasyon BMW 7 Serisi, 2015 yılında lanse edilmişti ve üzerinden sadece iki yıl geçmesine kasasının çalışmaları tamamlanmak üzere. Bunda en büyük etken makyajlanan Mercedes S Serisi ve yeni kasa Audi A8 modelinin yollara çıkması oldu. İki dev rakibinin bu yenilikleri, markanın tercih edilebilirliğini gölgede bırakacağı aşikar. Çünkü rakipleri daha güncel ve daha üstün özelliklerle donatılarak kullanıcısına ulaşıyor. Durum böyleyken 6. nesil 7 serisinin bir takım değişimler yaşaması gerekiyordu ve onların çalışmasına da çoktan başlandı, prototip model yollara çıktı ve testleri sürüyor. Peki bu yenilik neler getirecek? Birazda onun üzerine konuşalım.

Makyajlı 2019 BMW 7 Serisi

Makyajlı BMW 7 Serisi ile gelmesi beklenen muhtemel yeniliklerin başında daha düşük emisyon ve yakıt tüketim değerleriyle sunan motor güncel motorlar oluyor. Ayrıca performans verilerinin de daha üst seviyeye çıkmasını da bekliyoruz. Bunların yanı sıra otonom sürüşten, geliştirilmiş güvenlik özelliklerine kadar birçok yenilikte görebiliriz. 7 serisi, temsil ettiği f segmentinin gereklerini daha iyi yerine getirmek için premium algıyı yükseltecek ve konforu artıracak küçük değişimlerde yapabilir. Ayrıca tasarımsal olarak da farklılıklar olacak. Kamuflajlı fotoğraflara baktığımız zaman far ve ön tamponda, arkada ise stop grubunda küçük değişimlerin olacağı sinyali verilmiş.

Şimdilik Makyajlı 2019 Yeni BMW 7 Serisi hakkında aktaracaklarım bu kadar. Gelişmeleri sürekli takip ediyorum. Yeni bilgiler oldukça paylaşacağım. Bizi takipte kalın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git