Oto Kokpit

Sürücü Kursları Rehberi

Makyajlı 2018 Ford Courier Görüntülendi

Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

Hafif ticari sınıfın küçük üyelerinden Ford Courier, makyajlandı. Ford’un birçok modelinde başlattığı değişim çalışmalarından nasibini alan Makyajlı Ford Courier, sınıfında yine zirveye oynamaya devam edecek.


Yeni Ford Courier

Ford Courier, 2014 yılında ticari sınıfa girdiği zaman Fransız ve İtalyan rakiplerine göz dağı verdi. İlerleyen süreçte satış rakamları ile üstünlük kurmayı bildi. Sınıfında çok iddialı özellikler sundu. Binek araç tipi konumlandırılmış oturup pozisyonu ile otomobil kullanımı hissi veren bu araç, koltuk ısıtmaya varana kadar üstün donanımları ile kendine hayran bıraktı. Aradan geçen 3 yılın ardından yenilenme sırası geldi ve prototip olarak test aşamasında olan Makyajlı Ford Courier, casus kameralara yakalandı.

Fotoğraflara baktığımda büyük bir değişimin detaylarını göremiyorum. Tasarımsal olarak yeni fiesta modelinden küçükte olsa izlere yer verileceğini düşünüyorum. Fakat asıl merak ettiğim konu donanımları oluyor. Bu araçta şerit takip asistanı, geri görüş kamerası, akıllı far asistanı gibi özelliklerin gelmesi bekleniyor. Bu güncelleme sonrasında yakıt tüketim değerleri içinde küçük iyileştirmeler görebiliriz. Ayrıca yeni jant ve kaporta boyası seçeneklerinin de geleceğini ön görüyorum.

Peki ne zaman yollara çıkacak?
Makyajlı Ford Courier yollara çıkış tarihi net değil. Tahminler doğrultusunda 2017 yılı sonu ya da 2018 yılı başı gibi yollar çıkması bekleniyor. Fakat bir sürpriz olur ve 2017 yılı içerisinde de yollarda da olabilir. Bu konuda gelişmeleri takip etmekteyim. Gelişmelerden haberdar olmak için bizi facebook sayfamız üzerinden takip etmeyi unutmayın.

Etiketler:

Yorumlar
  1. İBRAHİM YILDIRIM dedi ki:

    1 ve 2. vites cok hantal. biraz rampada kalkışta çok zorlandığı yerler oluyor * farklı araçla rahat kalkış yapabildiğim yer * .öncelikle bunada çözüm bulmalılar.birkaç kişidende aynı sıkıntıyı duydum.araç hoşuma gidiyor ama bu durumundan dolayı satmayı düşünüyorum

  2. Oktay dedi ki:

    Altı cok alcak yere yakın kaldırıma durdumuz an kapılar acilmıyo bu konuda cok muzdaribim