Oto Kokpit

Kampçılar İçin Tasarlandı: Nissan Armada Mountain Patrol

Doğa severler, yerden yüksek arazi kabiliyeti olan araçları çok seviyor. Üreticilerde bunu göz önüne alarak off-road yeteneği olan araçları yıllardır üretiyor. Fakat bazı kullanıcılar daha fazlasını istiyor. Özellikle kamp tutkunları, sıradan 4×4 özelliğinin dışında ekstra donanımlara sahip araçlara talep oluşturuyor. Nissan bu konuda oldukça duyarlı marka olduğunu göstermeye devam ediyor. 2018 Overland Expo için hazırladığı Nissan Armada Mountain Patrol konsepti bunlardan birisi olarak karşımıza çıktı.


Nissan Armada Mountain Patrol

Off-Road, doğa, kamp gibi etiketleri yaşam tarzı haline getiren bireyler için yapılan Overland Expo, bu yıl 18 Mayıs’ta Amerikalılarla buluşacak. Bu etkinlik için Nissan çok özel bir konsept hazırladı. Nissan Armada Mountain Patrol. Dış görünümü, lastikleri, güvenlik ve sürüş ekipmanlarının yanı sıra üzerinde çadırına varana kadar eklenerek hazırlanan bu araç, “Nissan Armada” modeli üzerinden şekillendirilmiş. Arazi ile bütünleşmiş renk demetlerini yan tarafta özel desenlerle yansıtan bu araç, doğa yolculuğu ve yaşamına ilgi duyanlar için eşsiz off-road aracı haline gelmiş. Çünkü Nissan Armada Mountain Patrol için çekme halatı, yükseltilmiş, özel süspansiyonlar, yan basamaklar, tepe lambası, şnorkeli ve bu iş için sahip olması gereken daha birçok özel ekipmana da kavuşturulmuş.

Kamp Aracı Nissan Armada Mountain Patrol

Açıkçası bu konulara pek ilgim olmasa da Nissan Armada Mountain Patrol konseptini beğendim. Kocaman lastikleri ile istediğin yere çıkıp gündüz doğanın dinginliğini içine çekerken gece de aracın tepesindeki çadırında uyumak farklı duygu olsa gerek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }