Oto Kokpit

Görüntülenen Bu Araç 2020 Volkswagen Golf 8 Mi?

Görüntülenen Bu Araç 2020 Volkswagen Golf 8 Mi?

Volkswagen Golf 8 modelini bekleyenler için heyecanlandırıcı bir gelişme oldu. Güney Afrika’da kameralara takılan bu araç, “Yeni Golf 8 bu mu?” sorusunu akıllara getirerek bir anda otomobil gündeminin zirvesine çıktı. 2019 yılının sonlarına doğru tanıtılması beklenen sekizinci nesil VW Golf, videodaki araç olabilir.


2020 Volkswagen Golf 8 Ne Zaman Çıkacak?

2019 yılı üçüncü çeyreğinde tanıtılacağı ön görülen Volkswagen Golf 8 merakla beklenirken kamuflajsız şekilde görüntülenmiş olabilir. Olabilir diyorum, çünkü videodaki araç resmen doğrulanmış araç olmayabilir.

Sizler için iki farklı videoya paylaşacağım. İkisi de aynı araca ait. Evet, önünde Volkswagen logosu ve aracın proporsiyonları C sınıfı Volkswagen olduğunu kanıtlıyor. Zaten videodaki aracın genel hatları Golf 7 ya da 7.5 modellerine fazlaca benziyor. Bunları ele aldığımızda iki konu şuan çok tartışılıyor. Birincisi bu araç Golf 7’den çokta farklı değil ve Golf 8 olması beklenemez. Diğeri de, videodaki otomobil Golf 7’ye benziyor ama Volkswagen fazla değişim yapmadan Golf 8’i bu şekilde üretmiş olabilir ve bu da kamuflajsız şekilde yol testindeki Golf 8 GTI modelinin görüntü vermesini doğal kılıyor. Daha önce bu şekilde birçok aracın haberini yayınlamıştık.

2020 Volkswagen Golf 8 Ne Zaman?

C kompakt sınıfın en gözde modellerinden birisi olan Volkswagen Golf modelinin 8. nesline dair bu haberlerin yakın zamanda netleşmesini bekliyorum. Konu hakkında yeni içerikler oldukça paylaşmaya devam edeceğim. Şimdilik sızdırılan iki video ile beklemede kalalım.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }