Oto Kokpit

Gazoo Racing’ten Yeni Toyota Hilux GR Sport

Toyota’nın sportif yüzünü dizayn eden Gazoo Racing bu sefer Toyota Hilux GR Sport ile karşımıza çıktı. Brezilya için hazırlanan ve sadece 420 adet üretilen bu aracın ne gibi farklılıklara sahip olduğunu buyurun öğrenelim.


Gazoo Racing Yeni Toyota Hilux GR Sport

Yeni Toyota Hilux GR Sport, standart Hilus’tan çok farklı kimliğe sahip bir araç ve adının sonundaki “Sport” kimliğini yansıtacak detaylara sahip. Bu detaylara baktığımız zaman dışta 17 inç jantlar, siyah ön kaput, siyah yan aynalar, kırmızı detaylı spor ön tampon, yan basamaklar, yan desenler, yan dodikler yer alırken yaşam alanında sınırlı sayıda üretildiğini gösteren ve kaçıncı araç olduğunu gösteren etiket orta konsola yerleştirilmiş. GR logolu ve kırmızı dikişli siyah deri koltuklar, yine aynı logo da start-stop tuşu gibi detaylar bulunuyor.

Gazoo Racing Toyota Hilux GR Sport

Gazoo Racing aracın içinde ve dışında gerekli işlemleri yaparak sıradanlıktan çıkardığı bu aracın kalbinde yine 2.8 litrelik turbo dizel üniteyi korumuş. 177 ps 174 beygir 450 nm tork güç üreten bu motor 6 ileri otomatik şanzımana sahip ve dört tekerden çekiş sistemi standart olarak sunuluyor. Yeni Toyota Hilux GR Sport fiyatı hakkında bilgi yer almıyor ama bu önemli değil. Çünkü Brezilya pazarı için hazırlandı ve ülkemize gelmeyecek. Bu sportif yüzlü pick-up hakkında aktaracağım bilgiler bu kadar. Sırada aracın fotoğrafları var.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }