Oto Kokpit

GAC Emkoo Teknik Özellikleri ile Tanıtıldı

GAC Emkoo, Çinli SUV modelleri arasında yerini aldı. Geçtiğimiz aylarda Çin’in Guangzhou kentinde görücüye çıkan yeni GAC Emkoo, GAC Motor’un yeni tasarım konseptini temsil ediyor. Yeni bir tasarım trendinin habercisi olan Hi-tech Endüstriyel Estetik ve keskin hatlar, dinamik duruş ve yüksek teknoloji ritüel tasarımları ile zeka çağında geleceğin otomobil tasarım paradigmasını yeniden yapılandırdı. Diğer GAC Motor modellerinden belirgin bir şekilde farklı olan Emkoo, müşterilerimizi yüksek teknolojili geleceğe taşımaya hazır.

GAC Emkoo Teknik Özellikleri

GAC Emkoo Teknik Özellikleri

GAC Emkoo teknik özellikleri hakkında bilgi vermeden aracın genel özellikleri hakkında bilgi verelim. Akıllı teknoloji ile birlikte, geleneksel Çin kültüründe “yücelik” ve “mükemmellik” için kullanılan çevreler, iç tasarımın temasını belirliyor. Etkinleştirildiğinde, yuvarlak Enerji Depolama Parşömeni, fütüristik endüstriyel tasarımda dikkat çekiyor. Ayrıca orta ekran ve döner hava menfezleri gibi bir dizi işlevsel parçaya da ev sahipliği yapıyor. Crystal E-shift, üstün zekayı başka bir düzeye taşıyor. Sürücü ve ön yolcu ‘Pilot Koltukları‘, 360 derecelik bir manzaraya sahip. Boyun bantlı kulaklıktan ilham alan stratejik olarak yerleştirilmiş hoparlörler, olağanüstü sürükleyici ve özel bir ses deneyimi sağlamak için mükemmel bir şekilde ayarlanmış. Şimdi GAC Emkoo için açıklanan teknik verilere bakalım.

  • Uzunluk: 4680 mm
  • Genişlik: 1901 mm
  • Yükseklik: 1670 mm
  • Dingil mesafesi: 2750 mm
  • Azami hız: 190 km/s
  • Ağırlık: 1915 kg

GAC Emkoo Kokpiti

GAC Emkoo Donanımları

GAC Emkoo donanımları hakkında da genel bilgi verelim. Ön aydınlatma elemanları, “Eyes of Revelation” olarak adlandırılan keskin ve göz kamaştırıcı far matrislerine iyi bir şekilde entegre edilmiş. Teatral bir görsel deneyim sağlamak için ayrı ayrı ve sırayla aydınlanmak üzere akıllıca programlanmış. Emkoo’nun akılda kalan ön cephesi, V şeklinde bir “Aydınlatıcı Izgara” ile dikkat çekiyor. Radyal ızgara çubukları, zaman ve mekan arasında bir paralellik çizen katmanlı aydınlatma şeritlerine sahip.

GAC Emkoo‘nun alçak burunlu, yüksek kuyruklu yan profili, kıvrımlı bir yay şeklinden alıyor. Serbest bırakılmak üzere olan enerjinin doluluğu izlenimi var ve “Quantum Lightsabers” olarak adlandırılan bölünmüş arka lamba şeritleri, karanlık gecede kırmızı bir hilal oluşturur. Arka bölümün avangard tasarımı, aerodinamik arka spoyler ve çift dikey ikiz egzoz boruları ile süslenmiş. İster şehir sokaklarında ister metaverse olsun, Emkoo havalı, baş döndürücü bir varlığa sahip.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }