Oto Kokpit

FF Live İçin Hazırlanan Mitsubishi L200’e Hayran Kalacaksınız

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan ve Eylül 2018’de Fast and Furious Live Arena adlı bir program İngiltere’de gösterime girecek. Program için Mitsubishi Motors tarafından çok özel L200 hazırlanmış. Gri ve turuncu renklerin eşlik ettiği sıra dışı pick up’a dönen bu aracı buyurun daha yakından tanıyalım.


Fast and Furious Live Mitsubishi L200

Turuncu detaylarla bezenen Mitsubishi L200, yerkürede görüp görebileceğiniz en iddialı L200 modellerinden birisi oluyor. Belki pick-uplar arasında da çok iyiler arasına girebilir. Ön tampondaki koruma barları, geniş yan basamaklar, tavan barları, 15 inçlik jantlar, geniş tabanlı lastikler gibi uygulamalarla sıra dışı hale gelmiş. Yaşam alanında ise siyah ama turuncu detaylı yarış koltuklar en büyük değişim olarak görünüyor.

Mitsubishi L200 Modifiye

Tabi Fast and Furious Live için hazırlanan Mitsubishi L200 üzerindeki değişimler bu kadarla sınırlı değil. Böylesine kesip biçme ve sonrasında bambaşka hale gelen pick-up’ın motoru standart kalamazdı. Öyle de olmuş. 2.4 litre 181 ps 178 beygir 430 nm tork güç üreten stock motora ek olarak Garrett hibrit turbo, yeni komple egzoz sistemi, intercooler, hava filtresi ve ECU güncellemesi ile daha fazla güç alınmış ama bu veriler hakkında Mitsubishi Motors bilgi vermedi.

Fast and Furious Live‘a özel hazırlanan L200 hakkında aktaracaklarım bu kadar. Sırada aracın fotoğrafları var.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }