Oto Kokpit

Etiler Oto Servis

Etiler Oto Servis

2002 yılında Bosch Car Yetkili Servisi olarak çıktığımız bu yolda Etiler Oto Servis, aracınız için ihtiyacınız olan her alanda hizmet vermeye, tecrübelerimize her gün yenisini katarak devam etmekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana otomobil teknolojisinde çok ciddi mesafeler aşılmış ve yeni ihtiyaçlar, yeni sorunlar ve yeni uzmanlık alanlarını da beraberinde getirmiştir. Çağa ve o günün gerekliliklerine her zaman uymak ve teknolojiyi yakından takip etmek, en değer verdiğimiz prensiplerimizdendir. 19 yıldır alanında uzman ekibimizle sizlere üstün teknolojiyi güler yüzlü hizmetle buluşturmaya devam ediyor, bir yandan da zamanın teknolojisine ayak uyduruyoruz. Etiler Oto Servis olarak sizlere verdiğimiz hizmetleri ve neler yaptığımızdan biraz bahsetmek istiyoruz.

Etiler Oto Servis Hangi Hizmetleri Sunuyor

Diyagnoz (Araç Arıza Tespit)

Oto ekspertiz sürecinin önemli basamaklarından biri olan diyagnoz testi, araçta arıza tespiti yapar ve araç sahibine detaylı bir rapor sunar. Son teknoloji ürünü olan Bosch KTS arıza tespit cihazı ile diyagnoz testleri çok daha hızle ve kesin sonuçlar verir.

Periyodik Bakım

Zamanla eskiyen ve/veya arızalanan araç içi mekanizmaların kontrolü ve tamiri yapılır. Alanında uzman ekibimizle birlikte kullandığınız aracın sınıfına göre belirli periyodik bakım tarihleri belirlenir ve o tarihlerde aracınız genel bir kontrolden geçer. Periyodik bakımın neleri içerdiğini daha detaylı öğrenebilmek için bloğumuza mutlaka bir göz atın!

Oto Ekspertiz

Özellikle ikinci el araç ticaretinde oldukça önemli bir yere sahip olan oto ekspertiz işlemi, alanında uzman ekibimizle birlikte yapılır. Detaylıca bir rapor hazırlanarak araç sahibine aracın durumu hakkında bilgi verilir. Oto ekspertiz işleminin hangi adımlardan oluştuğunu, önemini ve bunun gibi daha birçok detayı öğrenmek isterseniz yukarıdaki linke tıklayın!

Elektrik % Elektronik

Aracınızdaki tüm elektrik ve elektronik akşamların kontrolü ve tamirleri Etiler Oto Servis’te yapılmaktadır. Zamanla eskiyen ve arızalanan araç içi elektrik mekanizmalarının bakımı, aracın sağlığı ve taşıdığı yolcuların güvenliği açısından oldukça kritik bir öneme sahiptir. Daha detaylı bilgi için elektrik & elektronik adlı sayfamızı mutlaka ziyaret edin!

Araç Muayene İşlemleri

Trafikte bulunan tüm araçların, belirli dönemlerde trafiğin olağan akışına uygun olup olmamasının teknik, mekanik, elektrik & elektronik ve daha birçok açıdan kontrolden geçirilmesidir. Etiler Oto Servis’in uzman ekibi tarafından, aracınız TÜVTÜRK istasyonlarından birinde muayeneye girmeden önce gerekli mekanizmaları kontrol edilir. Check-up işlemleri yapılır ve ortaya bir arıza ve/veya eskime durumu çıkarsa araç sahibinin onayıyla bu durum giderilir. Gerekli bakım onarım işlemleri yapılır. Araç temizlenerek sahibine teslim edilir. Fiyat ve diğer detaylar için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın!

 

Klima ve Isıtma Servisi

Özellikle mevsim geçişlerinde önemi artan klima ve ısıtma sistemlerinin bakım ve onarım işlemi de Etiler Oto Servis’te uzman ekibimizce yapılmaktadır. Aracın filtrelerinde zamanla oluşabilecek kir ve küf oluşumu, içerideki havanın kalitesini düşürmektedir. Hiç kullanmanız gerekmese bile en geç 15 günde 1 kez 10 dakika boyunca aracın kliması çalıştırılmalıdır. Bu oluşabilecek arızaları, kir ve küf oluşumunu minimuma indirir ve cebinizden de tasarruf etmenizi sağlar. Araç klima temizleme işlemi, yılın hangi ayında olursanız olun her mevsim ve hava koşulunda keyifli bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlar.

Boyasız Göçük Düzeltme İşlemi

Trafikteyken ya da park halinde oluşabilecek bir dolu hasarı ya da başka birçok neden meydana gelebilen göçük durumu, aracınızın değerini düşüren nedenler arasındadır. Bu hasarı Etiler Oto Servis olarak kullandığımız son teknoloji ekipman ve sistemlerimizle vakum ve masaj sistemi ile parçayı ilk günkü haline geri getiriyoruz. Boyasız göçük düzeltme işlemi hakkında daha detaylı bilgi için web sayfamızı ziyaret edip bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Genel Kontrol / Check-Up

Aracınızın genel kontrollerinde iç dış hemen her aksamı ve mekanizması kontrol, bakım ve onarımdan geçer. Elektrik aksamından sileceklere kadar birçok parçada tespit edilen ya da ilerleyen süreçte arıza çıkarması muhtemel parçalara önlem alınan bu işlem için daha detaylı bilgiye web sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 

Etiler Oto Servis olarak yıllardır müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesini, insan ilişkilerini ve kullandığımız ekipman ve tekniklerde teknolojiyi hep ön planda tuttuk. Bu işi yıllardır büyüyerek yapabilmemizin yegane sebebi işte budur. Bizlerle alakalı daha detaylı bilgi alabilmek için etilerotoservis.com adresini ziyaret edip yazılarımızı okuyabilir, iletişim sayfamızdan bize form doldurarak ulaşabilirsiniz. İsterseniz mesai saatleri içerisinde 0(212) 283 6655 numaralı telefonu arayabilir ya da info@etilerotoservis.com adresine mail atabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

[single_loop]