Oto Kokpit

Elektrikli Minibüs Volkswagen ID. BUZZ Görüntülendi

Elektrikli Minibüs Volkswagen ID. BUZZ Görüntülendi

2035 yılında içten yanmalı motorlara sahip araçlarından vazgeçecek olan Volkswagen, elektrikli modellerini genişletmeye devam ediyor. Bunlardan birisi de elektrikli minibüsü Volkswagen ID. BUZZ olacak. Prototip haliyle görüntülenen araç hakkında şimdilik birçok bilgi net değil. Fakat her zamanki gibi tahminlerimiz var. Gelin onlara bir göz atalım.


Elektrikli Minibüs Volkswagen ID. BUZZ

Volkswagen ID. BUZZ modelinin kamuflajlı prototip fotoğraflarına baktığımızda ön kısımda Caddy’de kullanılan ön ızgara yapısı anında dikkat çekiyor. Öte yandan bu araç konsept modelinde olduğu gibi yumuşak hatlı led farlarla gelecek. Altta ise yuvarlak sis farları bulunuyor. Transporter’a göre daha küçük yapıda olan bu aracın arka kısmı çok daha sade duruyor. Yaşam alanında ise ID.3 ve ID.4 modellerinden esinlenmesini bekliyoruz.

Volkswagen ID. BUZZ

Volkswagen ID. BUZZ için 48 ve 111 kwh bataryaların kullanılması bekleniyor. Ayrıca 550 kilometreye kadar menzil sunması da tahminler arasında bulunuyor. Bu bilgiler netlik kazanınca aracı tekrardan ele alacağız. Takipte kalınız…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.