Oto Kokpit

Elektrikli Cadillac Lyriq Menzili, Motor Gücü ve Fiyatı

Cadillac Lyriq, premium elektrikli SUV sınıfında gün yüzüne çıktı. 340 beygir gücündeki bu SUV 502 kilometre’ye kadar sürüş menzili sunabiliyor. Cadillac Lyriq 62 bin dolardan başlayan fiyatlarla ABD pazarında satışa sunuldu. Gelin bu aracı genel hatlarıyla yakından tanıyalım.

Cadillac Lyriq Menzili

Cadillac Lyriq Menzili ve Motor Gücü

Cadillac Lyriq teknik verileriyle sınıfının ortalama modelleri arasında bulunuyor. Cadillac Lyriq, 100 kw batarya kapasitesiyle üretilmiş olup 340 beygir 440 nm tork güç üretiyor. Elektrikli Lyriq tam şarj kapasitesinde 483 km ila 502 km arasında menzil sunuyor.

Cadillac Lyriq Özellikleri

Cadillac Lyriq şarj değerlerine de bakalım. Şarj konusunda Lyriq, 190 kW’a kadar şarj desteği sunabiliyor. 190 kw hızlı şarjla 10 dakika da 122 km menzil kazanabiliyor. Olur da bu aracı evde şart etmek isterseniz 19.2 kw ev tipi şarj modülüyle 1 saatte 84 km menzil kazanabiliyorsunuz.

Cadillac Lyriq Kokpiti

Cadillac Lyriq Fiyatı

Cadillac Lyriq fiyatı ABD için 62.900 dolar’dan başlıyor. Üst paketle bu fiyat 64.990 dolara kadar çıkıyor. Eğer bu aracı AWD yani dört tekerden çekişli olarak almak isteyenler 2023 yılının ilk çeyreğini bekleyecekler. Cadillac Lyriq donanımlarına da kısaca bakalım. Bu araçta standart olarak 20 inçlik jantlar ve opsiyonel 22 inçlik jantlar sunuluyor. E-Mobilite’nin yeni temsilcilerinden birisi olan bu elektrikli SUV’un yaşam alanı dijital kimliği üst noktada tutma adına tasarlanmış. 33 inçlik devasa bütünleşik ekran ile hem gösterge paneli hem de multimedya ekranı bir arada sürücüye paylaştırılıyor. Devasa cam tavan ile iç ambiyans aydınlatmanın atmosferik Cadillac Lyriq yaşam alanını eşsiz noktaya ulaştırıyor. Müzik keyfi ise AKG Studio’nun 19 hoparlörlü ses sistemine emanet edilmiş.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }