Oto Kokpit

Elektrikli 2023 Yeni Ford E-Transit Custom Tanıtıldı

Ford ailesinin elektrikli ticari atılımının meyveleri dalından düşmeye devam ediyor. Geçen ay tanıtılan E-Transit’ten sonra şimdi de yeni Ford E-Transit Custom lanse edildi. Ford’un Kocaeli’deki fabrikasında üretilen bu elektrikli minibüs’ün ilk detaylarına bakalım.


2022 Yeni Ford E-Transit Custom Fotoğrafları

Ford’un sıfır emisyon hedefini ticari müşterilerine yansıtma düşüncesinin ürünlerinden birisi olan yeni Ford E-Transit Custom, dünyadaki tek üretim merkezi konumundaki Ford Otosan Kocaeli Fabrikaları’nda üretilecek. Ford’un Avrupa’ya yönelik tam elektrikli ikinci ticari modeli olan E-Transit Custom, Ford’un elektrik dönüşümünde stratejik önem taşıyor.

2022 Yeni Ford E-Transit Custom Nerede Üretildi

E-Transit Custom, 380 kilometreye kadar menzil hedefi, tam çekiş yetkinliği ve DC hızlı şarj ile birlikte yüksek verimlilik odaklı olarak kullanıcıyla buluşacak.

Avrupa’daki müşterilere sunulacak en kapsamlı ‘Yeni Nesil Transit Custom’ ailesinin parçası olan tam elektrikli E-Transit Custom’ın üretimi 2023’ün ikinci yarısında başlayacak. Daha detaylı ürün bilgisi bu yıl Eylül ayında duyurulacak. Gelişmeler için takipte kalınız…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.