Sürücü Kursları Rehberi

Elektrikli 2021 Volkswagen ID.4 Görüntülendi

Otomotiv dünyası hızla değişiyor ve elektrikli otomobiller birkaç sene içerisinde hayatımızda çok daha fazla yer etmeye başlayacak. Bu konuda dev otomobil üreticisi Volkswagen tam gaz çalışmalarına devam ediyor. Birçok segment için araç hazırlayan Alman firma, elektrikli Crossover SUV sınıfına Volkswagen ID.4 modelini sunacak. Prototip versiyonuyla casus kameralara yansıyan bu aracın detaylarına bakalım.


Elektrikli 2021 Volkswagen ID.4

2021 Volkswagen ID.4, Coupe versiyonuyla kamuflajlı şekilde testte görüntülendi. GTX seçeneğine ait olduğu tahmin edilen bu
fotoğraflar, elektrikli Crossover SUV dünyasında yeni modelin doğuşunun delilleri olarak paylaşıldı.

Elektrikli Volkswagen ID.4 için tahmini bilgilerde ortaya çıkmaya başladı. Baz versiyonda 201 beygir 310 nm torkluk ünite sunulacak ve bu araç dört tekerden çekiş sistemiyle gelecek.

2021 Volkswagen ID.4 Ne Zaman Çıkacak?

Bunun yanı sıra görsellerdeki GTX modelinde ise çift elektrik motorlu sisteme yer verilmesi bekleniyor. 302 beygir 450 nm tork değeriyle yollara çıkması tahmin edilen bu seçeneğin 500 kilometreye kadar sürüş menzili sunacağı ön görülüyor.

Şimdilik 2021 Volkswagen ID.4 modeline dair paylaşacaklarım bu kadarla sınırlı kalıyor. Gelişmeler oldukça güncelleme yapacağım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git