Sürücü Kursları Rehberi

Elektrikli 2021 MG 5 SW EV Özellikleri – Menzili – Fiyatı

EV pazarına benzersiz bir teklifle gelen 2021 MG 5 SW EV, üstün sürüş dinamikleri, geniş bir MPV olması ve sıfır karbon emisyonu ile yepyeni beklentilere cevap oluşturma hedefi taşıyor. MG 5 EV , MG’nin hızla geliştirmekte olduğu elektrikli otomobil portföyüne mükemmel bir uyum sağlıyor ve şirket bu aracın, 2021 yılı satışları arasında yüzde 51 gibi bir paya sahip olmasını bekliyor.

Elektrikli 2021 MG 5 SW EV Teknik Özellikleri

Sadece 50 dakika içerisinde sıfırdan yüzde seksen şarja kadar ulaşabilen lityum iyon pillerle gelen model, 156PS güç üretebiliyor. Şehir için kullanım koşullarında bir şarj ile 444 km yol kat edebiliyor. 0-96km/s hızlanması sekiz saniyenin biraz üzerinde seyreden MG 5 için 7 yıllık garanti süresi ön görülmüş.

2021 MG 5 SW EV Fiyatı

Küresel pazara hitap etmesi için tasarlanan MG 5 SW EV, aracın şasesine entegre edilmiş batarya paketi, yere oldukça yakınlaştırılmış, böylece aerodinamik etkilerden fazlasıyla yararlanılmış, sürüş özellikleri ve yol tutuş kabiliyetleri benzerleri arasında oldukça arttırılmış olarak öne çıkıyor.

Ön, yan ve perde hava yastıkları, elektronik fren asistanı, yokuş kalkış yardımı, lastik basıncı takip sistemi gibi oldukça tatmin edici güvenlik donanımları ile birlikte piyasaya sunulan yeni MG 5 SW EV, aynı zamanda iç mekandaki 8 inç dokunmatik ekran, altı hoparlörlü ses sistemi, rejeneratif fren, adaptif hız kontrolü, elektrikli klima ve camlar, yağmur sensörlü silecekler gibi ekstra olabilecek donanım özelliklerini standart pakete dahil etmiş.

2021 MG 5 SW EV İçi

24.495 £’den başlayacak satış fiyatları ile birlikte, çeşitli vergi avantajları da kullanıcıları bekliyor olacak. 26.995 £’den satışa çıkacak exclusive versiyonda ise, standart donanımda bulunmayan; altı yönlü, elektrikli, ısıtmalı ön koltuklar, gümüş tavan rayları, ısıtmalı yan aynalar, akıllı anahtarsız giriş gibi özellikler eklenmiş.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git