Oto Kokpit

Chevrolet Blazer EV 2024 Fiyatı, Chevrolet Blazer EV Menzili, Chevrolet Blazer EV Özellikleri

Chevrolet Blazer EV 2024 Fiyatı arama motorlarının zirvesine yerleşmiş durumdadır. Çünkü bu aracın gönüllere taht kurma olasılığını garanti olarak gösteriliyor. Bir dönemler Türkiye’nin araba pazarlarında da bulunan ve de çokça rağbet gören ancak sonradan Türkiye piyasasından çekilme kararı alan otomobil firmalarının efendisi Chevrolet, planladığı bir etkinlikte yeni çıkarttığı elektrikli SUV modeli Blazer‘ı tanıttı. Çoğu araba severi hayran bırakacak kadar etkileyici bir tasarıma sahip olan Chevrolet Blazer, performansı ile de gönülleri fetih edecek gibi duruyor.

Chevrolet Blazer EV 2024

Elektrikli 2024 Chevrolet Blazer EV Fiyatı Ne Kadar?

2024 Chevrolet Blazer EV Fiyatı ABD’de 44,995 dolardan başlayıp 65,955 dolara kadar çıkıyor. Türkiye için henüz fiyatlandırma bilgisi olmadığı için bu konuda bilgi veremiyoruz. Fakat tahmini olarak 2 milyon TL’nin üstünde getirilebilir.

Chevrolet Blazer EV Menzili Ne Kadar?

Chevrolet Blazer EV Menzili sınıfının ortalamasında açıklandı. 515 kilometre sürüş menzili sunan Blazer EV’nin 11,5 kW ila 190 kW’a kadar akımlardan şarj imkanı sunuluyor. Hatta bu araç hızlı şarjla sadece 10 dakikalık sürede yaklaşık 125 kilometre menzil sağlıyor.

Bu arada Chevrolet Blazer EV motor gücüne ve performans verisi 557 beygir 878 nm tork olarak açıklandı. Bu elektrikli SUV 0-60 mil (0-96 km/s) hızlanması 4 saniye altında gerçekleşiyor.

Elektrikli 2024 Chevrolet Blazer EV Özellikleri Nelerdir?

Elektrikli 2024 Chevrolet Blazer EV Özellikleri Nelerdir? Sorusunu bir çok araba sever şu şekilde yanıtlıyor. Bu aracın gönüllere taht kurma olasılığını garanti olarak gösteriliyor. Bir dönemler Türkiye’nin araba pazarlarında da bulunan ve de çokça rağbet gören ancak sonradan Türkiye piyasasından çekilme kararı alan otomobil firmalarının efendisi Chevrolet firmasının ürettiği bir araç olan Blazer 11 inç boyutlu ve hayalet ekranlı bir gösterge ekrana sahip bir araç modelidir. Ayrıca bu özelliğin yanı sıra Tesla gibi anahtarsız kullanım özelliğine de sahiptir. Bu sebeple de çok fazla araba severi etrafında toplayacağı su götürmez bir gerçek haline geliyor. Bu aracı çalıştırmak ise diğer araçlara kıyasla çok basit. Yapmanız gereken tek şey frene basmak. Aracın mühendisleri her türlü ihtimali ayarlamış ve de planlamış.

Elektrikli 2024 Chevrolet Blazer EV Özelliklerini şu şekilde listeleyebiliriz;

  • Anahtarsız çalışma özelliğine sahiptir. Çünkü aracın mühendisleri anahtarı algılayacak bir sistem oluşturmuşlardır.
  • Hayalet ekrana sahip bir gösterge ekrana sahip bir araç meydana getirilmiştir.
  • Chevy Safety Assist isimli bir koruyucu sistem yüklü şekilde satışa çıkıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

S.S.S

2024 Chevrolet Blazer EV Fiyatı ABD'de 44,995 dolardan başlayıp 65,955 dolara kadar çıkıyor. Türkiye'de ise tahmini olarak 2 milyon TL'nin üstünde satılabilir.

Chevrolet Blazer EV 515 kilometre sürüş menzili sunuyor.

Blazer EV 557 beygir 878 nm tork güç üretiyor.