Oto Kokpit

Castagna Milano’dan Audi A8 Avant Allroad W12 Konsepti

Castagna Milano’dan Audi A8 Avant Allroad W12 Konsepti

Audi ailesinin en özel yönlerinden birisi de çok güzel station wagon araç üretmesidir. Mesela Audi A6 Avant. Ailenin en büyük vagon modeli bu aracı biliyorduk. Fakat Castagna Milano adlı İtalyan otomotiv parçası üreticisi daha önce eşi benzeri görülmemiş bir işe imza attı. Audi A8 Avant Allroad W12 konsepti ile tanıtılan bu otomobil, Avant ailesinin son noktasını temsil ediyor. Tabi ki bu otomobil için seri üretim şuanlık söz konusu değil. İşte detaylar…

Castagna Milano Audi A8 Avant Allroad W12

Castagna Milano Audi A8 Avant Allroad W12 konsepti söz konusu olacak vagon Audi dünyasının en büyük yüzünü temsil ediyor. Arkadan baktığımızda A6 Avant kimliğinin daha irisini görmemiz mümkün.

Fakat yapılan işlem yan taraftan pekte iyi durmuyor. Kesip biçme işlemleri sonucu kullanılan ekleme malzemelerinde karbon fiber ve alüminyum parçaların kullanımı ile uygulanmış olsa da yandan bakınca sedan kimliği pek değişmemiş. Özellikle son sütun da bariz açık var. Yine de benzersiz proje olmuş. Söz konusu araç siparişe geçer mi bilinmez ama gelişmeler olursa güncelleme yapacağım.

Audi A8 Avant Allroad W12

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }