Oto Kokpit

Bentley Continental GT Mulliner 2023 Fiyatı, Yeni Continental GT Mulliner Teknik Özellikleri

Bentley Continental GT Mulliner 2023 Fiyatına dair bilgiler paylaşıldı. İki kapılı grand tourer dünyasının en özel modellerinden birisi olan yeni Bentley Continental GT Mulliner, premium sınıfın en gözde araçlarından olarak biliniyor. Lüks otomobil denince akla gelen ilk markalardan birisi olan Bentley tarafından üretilen bu süper lüks aracın detaylarına geçelim.

2023 Bentley Continental GT Mulliner

Bentley Continental GT Mulliner 2023 Fiyatı

2023 Bentley Continental GT Mulliner Avrupa pazarında net fiyatlar konuşulurken Türkiye için henüz netleşen bilgi yoktur. Bentley modelleri genel olarak özel siparişle getirildiği için yeni Bentley Continental GT Mulliner modeli de bu uygulamaya tabi tutulup sahiplerine ulaştırılacaktır. Türkiye’de bu araca sahip olmak isteyenler 25 milyon TL‘nin üstünde ücreti ödemeyi göze almalılar. Tabi bu fiyat tahmini olup kur artışıyla daha üst noktalara çıkabilir.

Bentley Continental GT Mulliner 2023 Teknik Özellikleri

Yeni Bentley Continental GT Mulliner kaputu altında 6.0 litrelik W12 TSI motor bulunuyor. Bu devasa motor sayesinde 659 PS 650 beygir 900 nm tork güç üreten bu süper lüks otomobil, 0’dan 100 km/s hıza sadece 3.5 saniyede ulaşırken maksimum 335 km/s azami hıza ulaşıyor.

Bentley Continental GT Mulliner 2023 Donanımları

Bentley Continental GT Mulliner 2023 modeline dair özelliklere de bakalım. Bu aracın saymakla bitmeyecek kadar özelliği bulunuyor. Fakat öne çıkan noktalarına baktığımızda Mulliner paketine özel 22 inçlik jantlar, Bentley Dynamic Ride ve adaptif sönümlemeye sahip aktif havalı süspansiyon gibi üstün donanımlar bulunuyor. Ayrıca bu aracın koltukları ve diğer döşeme alanlarında 400 bin dikişten oluşan üstün bir işçilik bulunuyor. Ayrıca elmas desenli alanlarda 712 ayrı dikiş işçiliği bulunuyor. Bunun birde farklı renkteki ipliklerle yapıldığını düşünürsek 2023 Bentley Continental GT Mulliner modelindeki emeğin üstün değere sahip olduğunu kolayca söyleyebiliriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

S.S.S

Bentley Continental GT Mulliner 2023 güncel kurda 25 milyon TL'nin biraz üstünde fiyatla alınabilir.

Bentley Continental GT Mulliner, 6.0 litrelik W12 TSI motorla 659 PS 650 beygir 900 nm tork güç üretiyor.

Bentley Continental GT Mulliner, 0-100 km/s hızlanmasını 3.5 saniye de ve 335 km/s son hıza ulaşıyor