Oto Kokpit

Araç Kiralamak Artık Çok Kolay

Araç Kiralamak Artık Çok Kolay

Araç kiralamak mı yoksa satın almak mı? Bu soru özellikle son dönemlerde otomobil tutkunlarının akıllarını sürekli kurcalıyor. Döviz kurlarındaki dalgalanmalar, kredi faizlerinin ve otomobil vergilerinin yüksek oluşu gibi nedenler, otomobil satın almayı oldukça zorlaştırıyor. Günümüzde bir aracı satın almak yerine bireysel ihtiyaçlara bağlı olarak uzun ya da kısa dönemli araç kiralamak çok daha cazip durumda. Araç kiralamanın ekonomik rahatlığı varken bir araca sahip olmanın getirdiği sorumluluklar, artık insanlar tarafından pek tercih edilmiyor.

Yolcu360 araç kiralama

İster şirket olarak kurumsal araç kiralama yapın isterseniz de bireysel olarak otomobil kiralayın. Her iki seçenekte de daha az maliyetli bir sonuç ortaya çıkıyor. Şirketler için araba kiralamanın en önemli avantajı, toplu nakit akışının yaşanmaması sebebiyle yeni yatırımlara sermaye aktarılabilmesi. Bireysel satın almalarda ise banka kredisi çekmeyi tercih edenlerin masrafı, tahmin edileceği gibi aracı satın almakla bitmiyor. Banka masrafları, zorunlu trafik sigortası, kasko, yıllık vergi ödemeleri, kış ve yaz lastiklerinin değişmesi, periyodik bakımlar, hasar durumunda aracın tamir işlemleri ve daha pek çok masraf araç sahiplerinin peşini bırakmıyor. Aynı zamanda tüketiciler için bir diğer maliyet ise aracınızın kullanım durumuna göre her geçen yıl değer kaybetmesi. Satın alacağınız aracı kiralamanız durumunda ise, aracın tüm bakımları ve masrafları aracı kiraladığınız şirketin sorumluluğunda oluyor.

Araç kiralamanın tüm bu avantajlarının yanı sıra son aylarda Covid 19 pandemisinin tüm dünyayı etkisi altına alması, araç kiralama hizmetine olan talebi arttırmaya başladı. Bu süreçte tedbiri elden bırakmayan bireyler, araç kiralamayı tercih ederek sosyal mesafe kuralına uymaya özen gösteriyor. Siz de araç kiralamaya ihtiyaç duyuyorsanız, Türkiye’nin ve dünyanın en güvenilir araç kiralama ofislerinin tekliflerini Yolcu360’ın internet sitesi üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz. Kullanıcılara güvenli bir şekilde araç kiralama seçenekleri sunan Yolcu360 ile araç kiralamak artık çok kolay! Yolcu360 araç kiralama hizmeti, kullanıcıların kendilerine en uygun aracı hızlı ve kolay bir şekilde bulmasına olanak sağlıyor. Yolcu360’ın araç kiralama hizmetinden yararlandıktan sonra 7/24 çalışan Misafir Memnuniyet Merkezi, aracınızla ilgili her türlü ihtiyacınızda yanınızda oluyor. Size ise sadece yolculuğunuz keyfini çıkarmak kalıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

[single_loop]