Oto Kokpit

Araba Kiralamada Konforlu ve Pratik Dönem!

03.11.2017
Araba Kiralamada Konforlu ve Pratik Dönem!

Amerika Birleşik Devletleri’nde 1957 yılında kurulan Enterprise araba kiralama, 85 ülkede hizmet veren 9000 ofisi ile dünyanın en büyük oto kiralama şirketi olarak öne çıkıyor. Güçlü teknik alt yapısı, profesyonel hava yolu ve turizm iş ortakları ile müşterilerine yüksek kaliteli bir hizmet vadeden Enterprise araba kiralama, uyguladığı rezervasyon sistemi ile hemen hemen dünyadaki tüm havaalanlarına ve şehirlerine yayılmış hizmet bir ağına sahip. Dünyanın bir çok ülkesinde varlığını devam ettiren firma, Türkiye’de 27 ilde, 50 ofisi ile deneyimli ve son derece profesyonel bir hizmet sunuyor.

Araba Kiralamada Konforlu ve Pratik Dönem

Her Türlü İhtiyaca Hizmet Edebilecek Büyük Araba Filosu

 

Bulunduğu tüm ülkelerde en iyi hizmeti vermek için tam zamanlı çalışan Enterprise müşteri temsilcileri, her türlü müşteri talep, şikayet ve beklentisini yazılı olarak takip ediyor ve anında geri dönüş sağlıyor. Telefon veya mesaj iletilen şikayetler, çözümleninceye kadar müşteri temsilcileri tarafından takip ediliyor ve sonuçlanınca müşteriye gerekli bildirimler yapılıyor.

 

Enterprise, araç kiralama ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunmak için çalışıyor. Kişi ya da kurumların ihtiyaçlarına yönelik; günlük araç kiralama, aylık ve yıllık araba kiralama, şoförlü servis ve transfer hizmetleri veriyor. Hizmet seçenekleri arasında bulunan ekonomik sınıf araçlardan VIP hizmetler için seçilmiş lüks araçlara kadar birçok değişik modelden sizin için en uygun olan arabayı seçebilirsiniz.

 

Kiraladığınız Arabada Hususi Arabanın Huzur ve Güvenini Yaşayın

 

Araba kiralarken sorunsuz bir hizmet almak, huzurlu bir tatil ya da iş günü başlangıcı için oldukça önemlidir. Enterprise araba kiralama, kiralık arabanızı kendi arabanız gibi hissedebileceğiniz, konforlu, huzurlu ve sorunsuz bir kiralama hizmeti sunuyor. Dilediğiniz tarihler arasında, dilediğiniz aracı, belirlenmiş olan fiyatlar üzerinden, size en uygun olanı seçerek kolayca kiralayabilirsiniz. Aracınızın özelliklerini seçebilir, ne zaman alacağınızı, ne zaman iade edeceğinizi hatta nereden alıp nereye bırakacağınızı bile seçebilirsiniz. Örneğin; aracınızı havaalanından direkt olarak teslim alıp sonrasında dilediğiniz noktaya bırakabilirsiniz.

 

İhtiyatı elden bırakamayan biriyseniz seçtiğiniz arabayı kiralarken genel sigortaya ek olarak, cüzi bir ücret mukabilinde; mini hasar sigortası, ihtiyari mali mesuliyet, lastik-cam-far sigortası, ferdi kaza sigortası gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

 

Vakit ve Nakit İsraf Etmemek İçin Gps Navigasyon Hizmeti

 

Enterprise, bebekli aileler için ek olarak bebek koltuğu hizmeti de veriyor. Bunların yanı sıra eğer arabayı birden fazla sürücü kullanacaksa ek sürücü sigortası huzurlu, endişesiz bir yolculuk yapmanızı imkan tanıyor. Şehirde kaybolarak vakit israf etmek istemiyorsanız da GPS Navigasyon hizmeti satın alarak yolculuğunuzun kabusa dönmesini engelleyebilirsiniz.

 

Araç kirala hizmeti alırken tüm süreçleri sıkıntısız atlatmak istiyorsanız 44 44 937 numaralı telefondan Enterprise Oto Kiralama ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.