Oto Kokpit

824 Beygirlik 2021 McLaren Sabre by MSO Tanıtıldı

Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

McLaren’ın özel araç geliştirme ekibi, bir süredir üzerinde çalıştığı aracını tanıttı. Yeni McLaren Sabre by MSO, sadece 15 kişiyle sınırlı bu hiper otomobilin açıklanan ilk bilgilerine bakalım.


2021 McLaren Sabre by MSO

McLaren Sabre, İngiliz mühendisliği ve tasarımının en estetik şekilde birleşimini temsil ediyor. Kullanıcısına zamanda daha hızlı akmasını sağlayan bu araç MSO (McLaren Special Operations) ekibinin elinden çıkmış. Yani McLaren bu araca daha fazla özen daha fazla zaman ayırmış. Sonuçta da ortaya enfes bir süper spor otomobil çıkmış.

2021 McLaren Sabre by MSO Kaç Beygir?

Sadece 15 kullanıcının sahip olabileceği McLaren Sabre modelinin kalbinde 4.0 litre V8 çift turbo beslemeli benzinli motor bulunuyor. Bu ünite Sabre için 824 beygir 800 nm tork güç sunuyor. Fabrika verilerine göre bu enfes otomobil 350 km/s son hıza çıkabiliyor.

2021 McLaren Sabre by MSO için İngiliz firma fazla detay vermemiş. Fakat fotoğraflardan yola çıkarak büyük jantların arasında devasa fren kaliperleri araçta çok iyi fren sisteminin olduğunu kanıtlıyor. İç mekanda ise yarış koltukları da dahil alcantara kaplama yaşam alanı bariz şekilde kendini belli ediyor. Şimdilik araca dair aktaracaklarımız bu kadar. Sırada foto galeri var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.