Sürücü Kursları Rehberi

815 PS’lik 2021 McLaren Elva Gulf Theme by MSO Özellikleri ile Tanıtıldı

Ultra lüks otomobil üreticilerinden olan Mclaren Otomotiv, Mclaren ve Gulf Oil markasının işbirliğini kutlayan McLaren Elva Gulf Theme by MSO modelini görücüye çıkarttı. MSO tarafından tasarlanan araç, markanın modern müşterilerine nasıl ilham verdiğinin bir başka örneğini gösteriyor.

815 PS'lik 2021 McLaren Elva Gulf Theme by MSO Özellikleri

İngiltere’de Goodwood Motor Circuit’te otomobil ve motor sporlarının geçmişini, bugününü ve geleceğini bir araya getiren bir etkinlikle dünya lansmanı yapılacak araç, mavi ve turuncu renkleri ile benzersiz bir Mclaren keyfi sunacak.

McLaren ve Gulf şirketleri, geçtiğimiz günlerde her iki şirketin motor sporlarına giriş yaptıkları yıl olan 1960 yıllarındaki tarihi birlikteliği bir daha yaptıklarını açıkladı. Yeni iş birliği ile açıklanan bilgiye göre, müşteriler araçlarını doğrudan MSO’dan devreye alma fırsatına erişmiş olacaklar.

2021 McLaren Elva Gulf Theme by MSO Özellikleri

McLaren ultimate serisindeki diğer araçların yolundan ilerleyen Elva, McLaren mirasını 1960’ların yarışçı isimlerini anımsatan bir isim ve stil ile günümüze taşıyor. Bu çağların gerçek sürüş keyfi ve yarış stilini bütünleştiren model, gerek dış görünüm gerekse motor performansı olarak göz dolduruyor.

McLaren mühendislik karakteristiği olan hafif yapı felsefesini beraberinde taşıyan Elva, aynı zamanda 4.0 litrelik, çift turbo şarjlı V8 motoru ile bir canavara dönüşüyor. Bu motor 800 nm tork üretebilirken, 815 ps gücünde çıkış veriyor.

149 adet sınırlı sayıda üretilecek olan model için, her araca ayrı bir kişiselleştirme politikası uygulanıyor. Oldukça fazla boya ve kaplama özellikleri ile gelecek olan model için müşteriler kendi özgün tasarımlarını yaratabilecek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git