Sürücü Kursları Rehberi

591 Beygirlik 2021 Audi RS6 Avant RS Tribute Edition Tanıtıldı

TURKOILMARKET | Madeni Yağlar, Motor Yağ ve Hava Filtreleri, Oto Bakım

Sınırlı sayıda üretileceği duyurulan Audi RS6 Avant RS Tribute Edition yapılan tanıtım ile alıcı karşısına çıktı. Dünya çapında yalnızca 25 adet üretilmesi planlanan aracın satışı ise geçtiğimiz günlerde başladı. Gelişmiş özellikler ile sürücü konforunu ve sürüş güvenliğini sağlayan araçta oldukça gelişmiş donanımsal özellikler yer alıyor. İşte detaylar…

2021 Audi RS6 Avant RS Tribute Edition

2021 Audi RS6 Avant RS Tribute Edition Tasarım Özellikleri

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan araçta inci efektli Nogaro mavisi dış cephe boyası kullanıldı. Aracın yan kanatları, arka difüzörü ve siyah tavan raylarında ise siyah optik ile renklendirilirken; jantların 22 inç olduğu gözlemlendi. Çelik fren kaliperleri kırmızı renkle göze hitap ederken; muhteşem bir renk kombinasyonu elde edilmiş durumda.

2021 Audi RS6 Avant RS Tribute Edition Kokpiti

İç tasarım özellikleri ile, sürücünün daha konforlu bir sürüş deneyimi yaşamasına olanak sağlayan deri koltuklar, klima ve iç donanımsal detaylar güven verici hissiyata sahip.

2021 Audi RS6 Avant RS Tribute Edition Teknik Özellikleri

Yeni Audi RS6 Avant RS Tribute’ün teknik özelliklerine bakıldığında, dış görünüşe uygun bir motor özelliği dikkatleri çekiyor. Yapılan tanıtıma göre, motor özellikleri bakımından oldukça güçlü olduğu görülürken; Audi mühendisleri tarafından Twin-Turbo şeklinde üretilen araçta, 4,0 litrelik V8 motor olduğu açıklandı.

2021 Yeni Audi RS6 Avant RS Tribute Edition

3.5 saniye gibi kısa bir süre içerisinde 0 kilometreden 96 kilometre hıza ulaşan araç, sürücülerine üstün bir motor gücü sunuyor. 591 beygir gücüne sahip olan 2021 Audi RS6 Avant RS Tribute Edition, aynı zamanda 800 NM Tork gücü ile muhteşem bir sürüş deneyimi sağlıyor. Sırada aracın fotoğrafları var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git