Oto Kokpit

540 Beygirlik 2021 Alfa Romeo Giulia GTA Özellikleri ile Tanıtıldı

Alfa Romeo ailesindeki hızlı araç listesine bir yenisi daha eklendi. Yeni Alfa Romeo Giulia GTA, 540 beygirlik gücüyle süper sedanlar arasındaki yarışı kızıştırmaya geliyor. İtalyanların son yıllarda ürettiği en iddialı sedan otomobillerinden birisi olarak lanse edilen Giulia GTA’yı gelin yakından tanıyalım.


2021 Alfa Romeo Giulia GTA Özellikleri

2021 Alfa Romeo Giulia GTA, standart Giulia modelinden bir takım farklara sahip. Kalbinde 2.9 litre V6 Bi-Turbo benzinli motorla gelen otomobil 540 beygir güç sunuyor. Söz konusu güç Launch Control ile 0-100 km/s hızlanmasını 3.6 saniye de tamamlayabiliyor. 20 inçlik özel jantlara sahip olan Giulia GTA, üstündeki lastiklerle birlikte aracın iz düşümü 50 mm genişlemiş.

2021 Alfa Romeo Giulia GTA Fotoğrafları

540 beygirlik Alfa Romeo Giulia GTA üstünde öne çıkan detaylara bakmaya devam edelim. Bu araçta çok daha iyi hava alabilen ön tampon ızgaraları bulunuyor. İtalyan bayrağının rengini taşıyan yan ayna kapakları, genişletilmiş çamurluklar, karbon fiber tavan ve devasa spoiler Giulia GTA’nın enfes detayları arasında bulunuyor. Öte yandan karbon fiber difüzörün ortasına konumlandırılmış titanyum Akrapovic özel egzoz sistemi de aracın özel noktalarından biri oluyor.

2021 Alfa Romeo Giulia GTA İçi

Alfa Romeo Giulia GTA yaşam alanına da detaylıca bakalım. Karşımızdaki otomobil sedan yapısına sahip ama yarışçı ruhunu en iyi yansıtması için birçok işlemler iç mekanda da yapılmış. Mesela aracın arka koltukları kaldırılmış ve onun yerine roll bar eklenmiş. Önde ise yarış koltuklarına yer verilirken bunlara sabelt marka emniyet kemerleri eşlik etmiş. Öte yandan 2021 Alfa Romeo Giulia GTA‘nın iç mekanında alcantara ve derinin enfes uyumu sağlanmış. Kırmızı detaylarla desteklenen iç yapıdaki sportif ruh birçok alandaki GTA vurgusu ile daha ilgi çekici hale getirilmiş.

2021 Alfa Romeo Giulia GTA Fiyatı

2021 Alfa Romeo Giulia GTA hakkında aktaracağım temel bilgiler bu kadarla sınırlı kalıyor. Henüz fiyat konusunda bilgi yoktur ama bu araca 500 şanslı müşteri sahip olabilecek. Sırada foto galeri var.Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.