Oto Kokpit

2024 Yeni Kasa Range Rover Sport SVR Görüntülendi

2024 Yeni Kasa Range Rover Sport SVR Görüntülendi

Yeni Range Rover Sport yakın zaman öncesinde tanıtılmıştı. Bu aracın en hızlı modeli olan SVR’da ilerleyen dönemlerde yollara çıkacak. Kamuflajlı şekilde testlerde görüntülenen yeni kasa Range Rover Sport SVR için net olmayan ilk bilgileri aktaracağız.


2024 Yeni Kasa Range Rover Sport SVR

Range Rover Sport SVR, 2014 yılı Ağustos’ta SVR (Special Vehicle Racing) tagıyla yollara çıkmıştı. 5.0 litre süper şarj beslemeli V8 motorla 550 beygir 681 nm tork güç üreten bu araç döneminin en güçlü ve hızlı SUV modellerinden biri olarak öne çıkıyordu. 2018 yılında ise makyaj makyajlanan RR Sport SVR bir süredir yenilenmeyi bekliyordu.

2024 Yeni Kasa Range Rover Sport SVR Ne Zaman?

Yeni kasa Range Rover Sport SVR ile Land Rover markası yepyeni bir motoru müşterilerine sunmaya hazırlanıyor. BMW’nin 4.4 litrelik V8 çift turbo beslemeli motoruna geçiş yapıp 600 beygir üzerinde güce sahip Sport SVR gelebilir. Ama konu henüz net değil. Yeni Range Rover Sport SVR, standart versiyonuna göre büyük fren kaliperleri, dört egzoz çıkışı ve büyük jantlarla gelerek belirgin duruş sergileyecek. Araca dair genel bilgileri aktardık. Gelişmeler oldukça aktarmaya devam edeceğiz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }