Oto Kokpit

2023 Yeni Range Rover Sport SVR Görüntülendi

2023 Yeni Range Rover Sport SVR Görüntülendi

Land Rover ailesindeki yenilenme süreci devam ediyor. Yeni nesil Range Rover’ın ortaya çıkmasından sonra markanın diğer modellerinin de sesleri duyulmaya başladı. Bunlardan birisi de yeni kasa Range Rover Sport SVR oldu. Tamamen yenilenerek kullanıcıya sunulacak olan bu araç Nürburgring pistinde testteyken kamuflajlı şekilde görüntülendi. İşte detaylar…


2023 Yeni Range Rover Sport SVR

Yeni kasa Range Rover Sport SVR, prototip haliyle kamuflajlı şekilde casus fotoğrafları sızdırıldı. Sport serisinin en güçlüsü olan bu araç Jaguar – Land Rover ailesinin MLA (Modular Longitudinal Architecture) platformunda üretilecek.

2023 Yeni Range Rover Sport SVR Ne Zaman Çıkacak?

Prototip versiyonu ağır kamuflaj altında görüntülenen yeni Range Rover Sport SVR‘ın ince detaylarına hakim olamasak da genel anlamda kaslı bir vücuda sahip olduğunu görüyoruz. Geniş ızgaralı ön tampon, dört egzoz çıkışlı arka tampon, belirgin yan etekler bu aracın farklı bir SUV olduğunun belirtisi olarak duruyor.

2023 Yeni Kasa Range Rover Sport SVR

2023 Range Rover Sport SVR için en çok merak edilen konu tabi ki kullanacağı motor olacak. Tahminlere göre süper şarjlı ünitenin terk edilip turbo beslemeli V8 motora geçiş yapılacağı yönünde ama bu konu ilerleyen aylarda netlik kazanacak. Şimdilik fazla bilgi paylaşamıyoruz. Gelişmeler oldukça aktarmaya devam edeceğiz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }