Oto Kokpit

2023 Yeni Porsche Cayenne Görüntülendi

Porsche’nin üçüncü nesli yenileniyor. Dışta ve içte bir takım güncellemeler gelecek olan makyajlı 2023 Porsche Cayenne, prototip modeliyle testlerde kamuflajlı şekilde görüntülendi. Aracın kokpitinin de yer aldığı bu casus fotoğraflar araç hakkında ön bilgi veriyor. İşte detaylar…


2023 Yeni Porsche Cayenne

Porsche Cayenne, 2002 yılında 9PA kodlu kasasıyla yollara çıkmıştı. Markanın SUV trendine sağlam adımlarla girdiği ilk modeli olan Cayenne, sektöre çok iddialı giriş yapmıştı. 2011 yılında 92A kodlu Cayenne ile yoluna devam eden Porsche, 2018 yılında üçüncü jenerasyonunu üretti. Aradan geçen 3 yılın ardından Cayenne yenileniyor.

Dıştan çekilen fotoğraflara baktığımızda fazla detay göremesek de genel hatlarında fazla değişimin olmadığını şimdiden söyleyebiliriz. Yaşam alanına geldiğimizde ise 2023 Porsche Cayenne modelinin multimedya alanında bir takım yenilikler yaşadığını görebiliyoruz. Geliştirilmiş multimedya sisteminde ara yüzü yenilenmiş Android Auto desteği, kablosuz Apple CarPlay ve yerleşik Apple Music yenilikleri sunacağı bilgisi bulunuyor.

2023 Yeni Porsche Cayenne Kokpiti

Yeni Porsche Cayenne için şimdilik fazla bilgi aktaramıyoruz. Aracın yollara çıkışı 2022 yılı içinde 2023 model olarak gerçekleşmesi bekleniyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }