Oto Kokpit

2023 Yeni Kasa Ford Tourneo Connect (MK3) Türkiye Fiyatı Açıklandı

Üçüncü nesil Ford Tourneo Connect geçen sene tanıtılmıştı. Şimdi ise Türkiye yollarında kullanıcıya sunuldu. Yeni kasa Tourneo Connect ülkemizde Active ve Titanium paketleriyle satışa sunuldu. 814.700 TL‘den başlayan fiyatlarla listelenen bu aracın detaylarına yakından bakalım.


2023 Yeni Kasa Ford Tourneo Connect (MK3) Türkiye Fiyatı

2023 Yeni Kasa Ford Tourneo Connect (MK3) Türkiye Fiyatı

Titanium Kombi 2.0L EcoBlue 122PS 7 İleri Otomatik Dizel 814.700 TL
Active Kombi 2.0L EcoBlue 122PS 7 İleri Otomatik Dizel 874.300 TL

2023 Yeni Kasa Ford Tourneo Connect (MK3) Donanımları

Yeni nesil Ford Connect, Active ve Titanium olmak üzere iki farklı donanım paketiyle Türkiye pazarında alınabiliyor. Her iki pakette de metalik boya, çift taraflı arka kayar kapılar, yukarı açılan bagaj kapısı, tavan rayları, karartılmış arka cam, gövde rengi kapı tutamakları, gövde rengi ön tampon, gövde rengi arka tampon, ısıtmalı yan aynalar ve siyah katlanan yan aynalar bulunmaktadır.

2023 Yeni Kasa Ford Tourneo Connect (MK3) Türkiye

Titanium paketinde krom çevrili ön ızgara, adaptif sis farları, 4 kollu deri direksiyon simidi, 8.25” dokunmatik ekran – bilgi ve eğlence sistemi, ısıtmalı ön cam, çarpışma önleme yardımcısı, şerit takip sistemi, sürücü dikkat takip sistemi, geri görüş kamerası gibi özellikler yer alır.

Active paketinde krom çevrili ön petek ızgara, kaydırma plakası, çamurluk kaplaması, panoramik cam tavan, 10” dokunmatik ekran – bilgi ve eğlence sistemi, navigasyon, ısıtmalı direksiyon, çöp kutusu, sürücü ve yolcu hava yastıkları, perde hava yastıkları, sürücü & yolcu emniyet kemeri uyarısı, otomatik kararan iç dikiz aynası, anahtarsız çalıştırma sistemi ve kablosuz şarj ünitesi gibi özellikler mevcuttur.

2023 Yeni Kasa Ford Tourneo Connect (MK3) Kokpiti

Her iki pakette de güvenlik ve emniyet özellikleri olarak sürücü ve yolcu hava yastıkları, perde hava yastıkları, ABS + ESP, yokuş kalkış desteği, 4 tekerlekte disk frenler, elektrikli park freni, çocuk kilidi, acil çağrı sistemi eCall, immobilizer, ön park sensörü, arka park sensörü, otomatik kararan iç dikiz aynası, isofix bağlantı noktası, START/STOP sistemi, hız kontrol sistemi ve ayarlanabilir hız sınırlandırıcısı, lastik basıncı izleme sistemi bulunur.

2023 Yeni Kasa Ford Tourneo Connect (MK3) Fiyatı

2023 Yeni Kasa Ford Tourneo Connect (MK3) Teknik Özellikleri hakkında detaylı bilgiyi daha önce buradaki yazımızda vermiştik: https://www.otokokpit.com/yeni-kasa-ford-tourneo-connect-mk3-teknik-ozellikleri-ve-fiyati/

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

S.S.S

Yeni kasa Tourneo Connect, Türkiye'de 814.700 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Yeni kasa Tourneo Connect ülkemizde Active ve Titanium paketleriyle satışa sunuldu.