Oto Kokpit

2023 Yeni Honda Pilot Özellikleri ve Fiyatı Açıklandı

Honda tarihinin en büyük ve en güçlü SUV’si olan tamamen 2023 yeni Honda Pilot, sağlam yeni stili, daha fazla yolcu ve kargo alanı ve arazi kabiliyeti ile sportif yol dinamiklerinin sınıfında lider bir kombinasyonu ile nihai aile SUV’sidir. Yükseltilmiş arazi ayarlı süspansiyon, arazi lastikleri, çelik kaydırma plakaları ve benzeri özel arazi özellikleriyle hafta sonu maceracılarını alışılmışın dışında yollardan daha da uzaklaştırmak için tasarlanmış, şimdiye kadarki en arazi kabiliyetine sahip Honda SUV’dur.

2023 Yeni Honda Pilot Özellikleri

2023 Yeni Honda Pilot Özellikleri

Sınıfında lider standart güvenlik özellikleri arasında yeni ve geliştirilmiş Honda, güvenlik ve sürücü destek teknolojileri paketi, yeni nesil ön yolcu hava yastığı, geliştirilmiş ön yan hava yastıkları ve yeni sürücü ve ön yolcu diz hava yastıkları ile öne çıkıyor.

California’da tasarlanan, Ohio’da geliştirilen ve Alabama’da üretilen tamamen yeni dördüncü nesil Honda Pilot, sağlam yeni görünümü ve güçlü duruşuyla Honda hafif kamyonların yeni sağlam tasarım yönünü daha da ileriye taşıyor.

Güçlü bir yatay kuşak çizgisi, artan toplam uzunluğu (3,4 inç daha uzun) vurgularken, daha uzun dingil mesafesi ve daha geniş tekerlek izleri ile agresif bir duruşa sahip.

Temiz yüzey kaplaması, sofistike malzemeleri ve birinci sınıf dokunuşları ile Pilot’un yepyeni modern iç mekânı, şimdiye kadarki en lüks Honda SUV’u yaratmak için tasarım yönünü temel alıyor.

3’lü oturma ve 8 kişilik toplam kapasiteye sahip ve kaptan koltuğu tarzı geniş orta kolçak ve ilave içecek tutucular var.

2023 Yeni Honda Pilot Kokpiti

Standart bir 7 inçlik dijital gösterge paneli, solda tamamen dijital bir takometreye ve sağ tarafta fiziksel bir hız göstergesine sahip. Ekranda ayrıca Honda Sensing ayarları, araç bilgileri ve daha fazlası gibi kullanıcı tarafından özelleştirilebilen işlevlere sahip.

Tamamı alüminyum V6, daha iyi yanma için benzersiz bir bloğa ve yüksek yuvarlanma portlarına ve 35 derecelik dar bir valf açısına sahip düşük profilli silindir kafalarına sahip.

Yepyeni bir iz tork mantığı arazi sistemi ve yeni bir TrailWatch kamera sistemi dahil olmak üzere daha da sağlam tasarım ve özel arazi donanımı ile tamamen yeni Pilot TrailSport, zorlu koşullarda test edilmiş özgün, arazi kabiliyetine sahip bir SUV’dur.

2023 Yeni Honda Pilot Fiyatı

En ucuz 2023 Honda Pilot 40.445 dolardan başlıyor. Dört tekerlekten çekişin eklenmesi başlangıç fiyatını 42.545 dolara çıkarıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }