Oto Kokpit

2023 Yeni Honda Accord Özellikleri ile Tanıtıldı

Amerika’nın son 50 yılda en çok satan otomobili olan tamamen yeni 2023 Honda Accord, zarif ve sofistike bir tasarım ve sportif, heyecan verici bir sürüş için daha duyarlı, mevcut gelişmiş bir hibrit elektrik sistemi ile orta sınıf sedan segmentine yeniden enerji verecek. 11.nesil Accord sersisinin en tepesinde yer alan Accord hibrit modeller, satışların yaklaşık yüzde 50’sini temsil edecek.

2023 Yeni Honda Accord Özellikleri

Accord, turbo şarjlı LX ve EX ile başlayan ve hibrit motorlu Sport, EX-L, Sport-L ve Touring ile tamamlanan altı donanım seviyesinde sunulacak. Honda’nın yeni 4.nesil iki motorlu hibrit sisteminin 247 lb.-ft’lik torkuyla 2023 Accord hibritleri şimdiye kadarki en güçlü hallerine sahipler.

2023 Yeni Honda Accord Özellikleri

Sportif ve modern iç mekân, ince işçilik, yüksek kaliteli malzemeler ve Honda’nın şimdiye kadarki en büyük dokunmatik ekranı dahil olmak üzere harika teknik özellikler sunuyor.

Uzun, temiz gövde hatları ve dik ızgara ve karartılmış LED farlara sahip, güçlü bir ön kısım ile yeni Honda tasarım yönünde çok zengin. Gövde renginde yan aynalara ve standart 17 inç alaşım jantlara sahip.

2023 Yeni Kasa Honda Accord Kokpiti

2023 Accord, tüm modellerde 473 litre bagaj alanı ve standart katlanabilir arka koltuklar ile sınıfındaki en fazla kargo alanına sahiptir.

Aktarma organına bağlı olarak benzersiz ekran işlevlerine sahip standart 10,2 inç dijital gösterge paneli dahil olmak üzere sürücüye odaklanılarak Honda Accord’a akıllıca entegre edilmiştir.

4.nesil iki motorlu hibrit elektrik sistemine sahiptir ve doğrudan yakıt enjeksiyonunu ekleyen tamamen yeni 2,0 litrelik Atkinson çevrimli 4 silindirli motora sahip. Kombine sistem çıkışı 204 ps , çekiş motoru tepe torku ise 335 nm’dir.

Accord ayrıca, daha geniş 90 derecelik görüş alanına ve 120 derecelik görüş alanına sahip geniş açılı radara sahip yeni bir kamera tarafında etkinleştirilen güncellenmiş bir Honda Sensing güvenlik ve sürücü destek teknolojileri paketine sahiptir.

Genişletilmiş mevcut standart güvenlik özellikleri arasında artık çalıntı araç bulucu, uzaktan immobilizer ve Aracımı Bul işlevi yer alıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }