Oto Kokpit

2023 Yeni BMW X8 Görüntülendi

2023 Yeni BMW X8 Görüntülendi

Alman otomobil devleri bu aralar en büyük SUV modellerini çıkarmak için yarış içindeler. BMW, yeni X8 modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Haftaya lansmanı yapılması beklenen hibrit motorlu bu araç X8 veya XM adlarıyla gelmesi bekleniyor. İşte detaylar…


Yeni BMW X8

Yeni BMW X8, prototip haliyle oldukça ağır kamuflaj altında görüntülendi. Bavyeralının üzerinde hassaslıkla çalıştığı bu araç çok konuşulacak. Mercedes-GLS’ye rakip olarak görülen bu araçta ilk etapta X5 xDrive45e modelinde kullanılan ünitenin sunulması bekleniyor. Bu ünite üç litrelik sıralı altı silindirli turbo beslemeli motor ve 24 kwh bataryalı elektrikli ünite ile birlikte 389 beygir 600 nm tork güç üretiyor. Benzeri güçleri muhtemel X8 modelinde üretmesi bekleniyor.

2023 Yeni BMW X8

BMW X8 için bir sürpriz motor daha bekleniyor. O da çift turbo V8 motor ve plug-in hibrit sistemle birlikte 750 beygir güç üreten oldukça güçlü M serisi olacağı bekleniyor.

Yeni BMW X8 Ne Zaman Çıkacak?

2023 BMW X8 modeline dair şimdilik aktaracağımız bilgiler bu kadar. Aracın lansmanı yapıldığı zaman ek güncelleme yapacağız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }