Oto Kokpit

2023 Subaru Ascent Özellikleri ile Tanıtıldı

2023 Subaru Ascent Özellikleri ile birlikte tanıtıldı. Amerika’ya ait olan Subaru güncellenmiş yeni tarzına ek olarak, yeni güvenlik ve araç içi yoğun bir teknolojiye sahip. Subaru 4 sıralı aile SUV’sini duyurdu. Bunların yanı sıra 2023 yılı için yeni olan Onyx Edition ise donanım seviyesi, yeni dış ve iç renklere ve kapsamlı bir seçenek paketine sahip.

2023 Subaru Ascent Özellikleri

2023 Subaru Ascent’in 4 adet donanım paketi bulunmakta. Bu donanım paketleri ise şu şekildedir :
● Base Edition ( Boş Paket )
● Premium Edition
● Onyx Edition
● Limited Edition
● Touring Edition
bu donanım paketlerinden meydana gelmektedir. Ve Subaru Ascent 2022 Sonbaharında ise Subaru bayilerinde müşterileriyle buluşacaktır.

2023 Subaru Ascent için önceki modellere göre, daha belirgin bir ızgara içeren yeni bir ön şerit sayesinde daha sportif bir görünüm kazanıyor; yeniden tasarlanmış olan LED farlar; ve daha agresif bir ön tampon kapağı, aracın alt kısmındaki aerodinamik akışı daha iyi hale getirebilmek için yeni alt kısımda bulunan hava kanallarına sahiptir. Aracın arka kısmında ise bizleri güncellenmiş olan Konoji yani C şekilli arka lambalar bizleri karşılamaktadır.

2023 Model Subaru Ascent, Eyesight Sürüş Yardımı Teknoloji’nin en son sürümüyle birlikte bizleri karşılamaktadır. Fazlasıyla gelişmiş olan bu sistem daha sorunsuz ve daha geniş şartlar altında çalışmaktadır. Bu yapılan iyileştirmeler, daha geniş bir görüş alanı, güncellenen kontrol yazılımları ve elektrikle çalışmakta olan bir fren güçlendiricinin eklenmesi sayesindedir. Ayrıca model serisinde standart şekilde, çift kameralı EyeSight Sürüş Yardımı sistemiyle birlikte çalışmakta olan Geniş Açılı bir mono kamera bulunmaktadır. Ek kamera, aracın yayaları ve araçları daha erken tanımayı ve görüş alanını genişletmeyi sağlamaktadır. EyeSight şoföre bir uyarı verir ve gerektiği zamanlarda kazaların önlenmesi için fren de uygulayabilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }