Oto Kokpit

2023 Lamborghini Urus Performante Teknik Özellikleri Açıklandı

Lamborghini araba sektörünü yeni bir haberle heyecanlandırmaya devam ediyor. Lamborghini yakın zamanda Urus Performante modelini duyurdu. SUV araç kategorisine yeni bir soluk katan Urus Performante ilk görüşte birçok insanın dikkatini toplayan bir dizayna sahip. Sportif görüntüsü performansıyla araba sektöründe yeni bir eşik oluşturan Lamborghini Urus Performante kullanıcılarına rahat ve keyifli bir sürüş keyfi vadediyor. Böylece İtalyan markası Lamborghini yeni SUV modeli Urus Performante ile sektördeki yerini daha üst sıralara taşımaya devam ediyor. İtalyan marka yıllardır pazardaki yerini her seferinde daha mükemmel araçlar piyasaya sürerek korumakta. Adeta bir tasarım harikası olan Urus Performante her kesimden insanın kullanmak için sabırsızlanacağı bir araç modeli olarak piyasadaki yerini almış durumda.


2023 Lamborghini Urus Performante Teknik Özellikleri

2023 Lamborghini Urus Performante Teknik Özellikleri

Motor gücünün 666 beygire yükseltildiği Lamborghini Urus Performante ağırlığını da 47 kg azaltarak ağırlık güç performansını yükseltmeyi başarıyor. Pirelli P Zero (285/40 R22 ve 325/35 R22 ebatları) lastikleri ile her detayının en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğünü gösteren Urus Performante hem yüksek sıcaklığa sahip asfalt yollarda hem de karlı ve soğuk yollarda performans eksikliği hissettirmiyor. Standart sürüş keyfinin yanı sıra Urus Performante toprak arazide de aynı rahatlığı sağlayacak şekilde tasarlanmış. Artırılan aerodinamik verimliliği göze çarpan Urus Performante’nin yere basma kuvveti %8 artırılmış durumda.

2023 Lamborghini Urus Performante Kokpiti

2023 Lamborghini Urus Performante Öne Çıkan Özellikleri

Birçok insan tarafından heyecanla beklenen ve Lamborghini tarafından duyurulan Urus Performante sahip olduğu özelliklerle araba severlerin favorisi olmaya şimdiden aday. Estetik görüntüsünü yüksek performans ve sessiz sürüş keyfiyle taçlandıran Lamborghini Urus
Performante çift turbolu motoru ve hafif egzozu ile de kullanıcılarını memnun ediyor. 3.3 saniye içinde 0 km/s’den 100 km hıza ulaşmayı başaran Urus Performante 306 km/sa’lik maksimum hızı ile hız severlerin göz bebeği olmaya aday. Lamborghini bu başarısıyla daha şimdiden birçok kişi tarafından takdirleri toplamaya başladı. Farklı renk seçenekleriyle her kesimden insana hitap eden Lamborghini sportif özellikleriyle de öne çıkıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }