Oto Kokpit

Sürücü Kursları Rehberi

2022 Yeni Mini John Cooper Works Convertible Özellikleri ile Tanıtıldı

Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

Mini Cooper markasının en sevilen modellerinden biri olan ve markanın tipik açık hava keyfi sunan modeli Mini John Cooper Works Convertible yeni kasasıyla dikkat çekiyor.

2022 Yeni Mini John Cooper Works Convertible Özellikleri

Mini John Cooper Works Convertible Dış Özellikleri
Yeni tasarım ve donanım özellikleriyle ayrıcalıklı karakteri daha da vurgulanabilir. İki yeni gövde boyası seçeneği vardır: Rooftop Grey metalik ve Island Blue metalik. Scissor Spoke tasarımlı 17 inç hafif alaşım jantlar sportif bir görünüm sunuyor.

2022 Yeni Mini John Cooper Works Convertible Kokpiti

Mini John Cooper Works Convertible İç Özellikleri
Üstü açık sürüş keyfi veren Mini John Cooper Works Convertible, aynı  zamanda akıllı işlevsellik özellikleri ile dikkat çekiyor. Yumuşak tavan tek bir tuşla 18 saniye içinde açılıp kapanabilir. Sessiz kumaştan yapılan tavan iç mekanda çok konforlu ve kaliteli bir görünüm sunuyor.

2021 Mazda MX-5 Sport Venture Motoru

Mini John Cooper Works Convertible Motor Özellikleri

Mini John Cooper Works Convertible üç veya dört silindirli motor seçeneklerine sahip. En yeni neslinde 75 kW / 102 bg ve 131 kW / 178 bg güç aralığına sahip motorlarıyla öne çıkıyor. Spor görünümün hakkını veren 170 kW / 231 bg dört silindirli turbo motoru 6,6 saniyede sıfırdan 100 km / saate hızlanma sağlıyor. Opsiyonel 8 ileri Steptronic şanzıman ile kombinasyon halinde satışa sunulacak.

2022 Yeni Mini John Cooper Works Convertible

Mini John Cooper Works Convertible Fiyatı

MINI Cabrio için en önemli satış pazarı Almanya olarak belirlenmiş. MINI Cabrio en yeni neslinde euro d uyumlu emisyon standartlarına uyumlu üç motor seçeneği öne çıkıyor.  2022 yılında piyasada göreceğimiz otomobilin fiyatı henüz netlik kazanmadı.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.