Oto Kokpit

668 Beygirlik 2022 Yeni Cadillac CT4-V Blackwing Özellikleri – Fiyatı

Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

Tasarımında yarış ve yarışçıları baz alan Cadillac, CT4-V Blackwing ile piyasaya iddialı bir giriş yapıyor. Sürücü odaklı tasarım ile geliştiren CT4-V Blackwing, performansı temel ilke olarak alıyor.


668 Beygirlik 2022 Yeni Cadillac CT4-V Blackwing

2022 Yeni Cadillac CT4-V Blackwing Dış Özellikleri
Geçmişteki versiyonlarının dış tasarımlarına bakıldığında ilk farklılık birincil ağ ızgara tasarımı olarak görülüyor. Rafine değişikliklerle şıklığını korumayı başaran Cadillac, tasarımında daha büyük ikincil ızgaralar içeriyor. Hava akışını yönlendirmede etkili olan ikincil ızgaralar, performans açısından da gelişmiş görünüyor.

Diğer ızgaralarının aksine ön alt ızgaralarının daha küçük tasarıma sahip olması, dikkat çeken özellikler arasında bulunuyor. Aracın manevrasını kolaylaştırmak için yapılan bu özelliği, yol hakimiyetini artıyor. Dengeleyici arka rüzgarlık ile daha yüksek hızlarda çekiş performansını iyileştirmeyi hedefliyor.

2022 Yeni Cadillac CT4-V Blackwing Kokpiti

 

2022 Yeni Cadillac CT4-V Blackwing İç Özellikleri
Serinin standart paketine bakıldığında dikkat çeken ilk nokta performans takviyeli ön koltuk tasarımı oluyor. Gelişmiş koltuk ayarı, sürücünün tüm özellikleri dikkate alınarak tasarlanmışa benziyor ve geniş ayar seçenekleri sunuyor. Yolcu koltuklarında da aynı konforu sunan CT4-V Blackwing, iç hacimde oldukça iddialı görünüyor.

Isıtmalı koltuk ayarıyla gözleri üzerine çeviren Blackwing, konfor performansını bir üst levele çıkarıyor. 18 adet güç ayarı bulunan Blackwing’in sürücü hafızası şaşırtacak derecede başarılı görünüyor. İç tasarımına zarif bir dokunuş katan ince koltuk başlığı ve V logolar bulunuyor.

2022 Yeni Cadillac CT4-V Blackwing Özellikleri

2022 Yeni Cadillac CT4-V Blackwing Motor Özellikleri
Çift diskli debriyaj ile geliştirilmiş olan CT4-V Blackwing, yüksek tork kapasitesi ile geliyor. Gelişmiş pedal hissi ile sürüş deneyimini iyileştirmeyi hedefliyor. Aktif devir eşleştirmesi sunan Blackwing, konsola monte edilmiş geçiş anahtarı sunuyor. Kaldırmasız vites ile kullanım pratikliğini artıran Cadillac CT4-V, on vitesli otomatik şanzıman bünyesinde barındırıyor. Manuel ve spor gibi modlarla sürüş deneyimini iyileştiren bu versiyon, 668 beygir güç ile geliyor.

2022 Yeni Cadillac CT4-V Blackwing Fiyatı
Cadillac CT4-V Blackwing serisinde dijital yeniliklere yer veriyor. Kapsamlı bir performans vaat eden aracın fiyatı 85.000 dolardan başlaması bekleniyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.