Oto Kokpit

2022 Yeni Audi A4 Avant S line competition plus Tanıtıldı

Mayıs 2021’de yeni Audi A4 ve A5 birlikte tanıtılan otomobiller oldu. Sportif görünmesini sağlayan çekici özelliklere sahip iki görünüm paketi ile tanıtılan 2022 model Audi A4 Avant S line büyük ilgi gördü. S line dış paketin tüm özelliklerine sahip otomobilin lansmanında fiyatları da açıklandı.


2022 Yeni Audi A4 Avant S line competition plus

Audi A4 Avant S line competition plus Dış Özellikleri
Mat radyatör ızgarası ve S4 spoyler ile dikkat çeken Audi A4 Avant S line, dış görünümünde her zaman olduğu gibi agresif hatlara sahip olmasıyla dikkat çekiyor. S Line paketi içinde ayrıca LED farlar, ambiyans aydınlatma paketi, siyah yan aynalar ve önde alüminyum kaplamalı aydınlatmalı giriş eşikleri bulunur. Kırmızı fren kaliperleri de fabrikasyon özellik olarak geliyor. Dış kaplama seçenekleri Distrikt yeşili, Quantum grisi, Daytona grisi, Tango kırmızısı, Buzul beyazı, Navarra mavisi, Turbo mavisi ve Mythos siyahı renklerinde satışa sunulacak.

2022 Yeni Audi A4 Avant S line competition plus Fotoğrafları

Audi A4 Avant S line competition plus İç Özellikleri
Birinci kalite materyalden üretilen Audi A4 Avant S line direksiyon simidi ve koltuklarında özel kaplamalar kullanılmasıyla dikkat çekiyor. Hayalet ekran ve HUD göstergelerinin yanı sıra multimedya ekranıyla da kullanışlılık sunuyor.

Audi A4 Avant S line competition plus Fiyatı
20 Mayıs 2021’den itibaren Almanya pazarında sipariş edilebilecek olan Audi A4 Avant S line fiyatları  Almanya’da Audi A4 S line 38.250 Euro’dan başlıyor. Diğer Avrupa ülkelerinde ise Audi A4 S line 45.400 Euro’dan başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }