Oto Kokpit

2022 Bentley Continental GT Speed Convertible Tanıtıldı

Üstü açık arabalarının en gösterişli isimlerinden biri olan Grand Tourer, yeni bir seriyle piyasaya çıkıyor. Markanın amiral gemisi olarak görülen bu versiyon, oldukça etkileyici bir görsellik sunuyor. Performans odaklı Continental GT Speed Convertible, hız konusunda iddialı olmayı sağlıyor. Sürücü odaklı tasarım, konfor ve şıklık ile bütünleniyor.


2022 Bentley Continental GT Speed Convertible Dış Özellikleri
Stillinde spor görünümünü koruyan Speed Convertible, benzersiz tasarım ayrıntılarıyla sunuluyor. Açılır ve kapanır tavan, 19 saniyede açılma hızına sahip. Spor dış profil, radyatör ve alt tampon ızgaralarla bütünleniyor. Hız için 22 inç jant sunan 2022 versiyonu, aydınlatılmış plaka ekranı ve parlak yakıt kapağı ile geliyor.

2022 Bentley Continental GT Speed Convertible

Dış profilde 7 renk seçeneği sunan Speed Convertible, sekiz iç tavan kaplaması alternatifi sağlıyor. Z-katlamalı açılır tavan sistemi, rakiplerine oranla daha az gürültü duyulmasını destekliyor. 3 desibel gürültü önleyici tavanı konforlu sürüş deneyimini artırıyor.

2022 Bentley Continental GT Speed Convertible İç Özellikleri
Açılabilir üst tavan, rakipsiz olarak tarif ediliyor. Lüks iç tasarıma sahip olan Speed Convertible, benzersiz detaylara sahip. Alcantara direksiyon ve işlemeli koltuk başlıkları gösterişli bir kullanım vaat ediyor. Spor pedal tasarımı, kullanım kolaylığını artıran işlevsellik sunuyor. Continental GT Speed Convertible, ek özellik olarak otomobil severlere deri tasarım seçme alternatifi sağlıyor.

2022 Bentley Continental GT Speed Convertible İçi

Konforu artırılmış olan Speed Convertible, boyun ısıtıcılı koltuk başlıkları içeriyor. Önceki nesillere göre daha sessiz çalışma gösteren başlıklar, daha sıcak ve konforlu kullanım sağlıyor. Isıtmalı ve havalandırmalı koltuklar sunan Speed Convertible, ısıtmalı direksiyon ile geliyor.

2022 Yeni Bentley Continental GT Speed Convertible Motoru

2022 Bentley Continental GT Speed Convertible Motor Özellikleri
Modelinin üçüncü nesli olan Speed Convertible, 6.0 litrelik 12 silindirli motor ile geliyor. Bu motor modelinin gelişmiş versiyonunu tasarımına ekleyen 2022 versiyonu, performansının da iyileştiğini kanıtlıyor. 3,5 saniyede 100 km hız performansı sağlayan yeni Speed Convertible, ayrıca 900 Nm tork sunuyor. İkiz turbo şarjlı motor, güç bandını daha uzun süre korumayı sağlıyor. Güçlü şanzıman ile tasarlanmış olan Speed Convertible, performansını kusursuza yaklaştırmayı başarıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.