Sürücü Kursları Rehberi

2021 Yeni Toyota C-HR GR Sport Özellikleri ile Tanıtıldı

Toyota’nın C küçük SUV sınıfında bulunan modeli CH-R’ın TOYOTA GAZOO Racing kimliğini yakalayan modeli gün yüzüne çıktı. 2021 yeni Toyota C-HR GR Sport, Japon markanın yarışçı ruhunu tasarımsal olarak yansıtmak için hazırlanmış. İşte detaylar…


2021 Yeni Toyota C-HR GR Sport Teknik Özellikleri

Yeni Toyota C-HR GR Sport için 1.8 litre 122 ps’lik atmosferik benzinli ve 2.0 litre 184 ps’lik hibrit motor seçenekleri bulunuyor. Bu motorların CH-R için güncel teknik verileri geçerli olduğundan teknik detaylara girmeyeceğiz.

Yeni Toyota C-HR GR Sport‘u özel kulan noktalara bakalım. Bu aracı çift renk seçeneği ile kombinleye biliyorsunuz. Standart olarak 18 inçlik jantlarla gelen otomobilde opsiyon olarak 19 inçlik jantlar ve bunlarla birlikte gelen 225/45 ebatlı lastikler bulunuyor.

2021 Toyota C-HR GR Sport

Donanım kısmına baktığımızda yeni Toyota C-HR GR Sport modelinde;
uzun far asistanlı led farlar,
otomatik katlanabilir yan aynalar,
çift renk tonunda tasarlanmış deri-alcantara döşemeli koltuklar,
deri işçiliğine renk katan kırmızı dikişler,
ısıtmalı ön koltuklar ve JBL ses sistemi bulunuyor.

2021 Yeni Toyota C-HR GR Sport Kokpiti

Güvenlik kısmında ise yeni nesil ADAS alt yapısı yer alıyor. Pre-Collision System (PCS) ve Emergency Steering Assist (ESA) özellikleri ön çarpışma önleme asistanını yaya algılama da dahil olmak üzere çalışmasına imkan sunuyor. Lane Trace Assist ile yol şeritlerini algılama ve sürücüyü uyarma sistemi çalışıyor. Ayrıca 2021 Toyota C-HR GR Sport‘ta adaptif hız sabitleyici de yer alıyor.

Son olarak 2021 Toyota C-HR GR Sport‘un Ocak 2021’de satışa sunulacağını belirtip foto galeri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git