Sürücü Kursları Rehberi

2021 Yeni Suzuki Across Özellikleri ile Tanıtıldı

2021 yeni Suzuki Across güncellenen tasarımıyla karşımıza çıktı. Toyota RAV4’ten sadece tasarımsal küçük farklarla ayrılan bu araç, 2018 yılında 5. nesil RAV4’ün sadece isim değiştirmiş hali desek yanlış açıklama yapmış olmayız. Gelin bu SUV’u yakından tanıyalım.


2021 Yeni Suzuki Across Fotoğrafları

Suzuki ile Toyota arasındaki iş ortaklığı, ilk meyvelerini vermeye başladı. Corolla Estate Hibrit kopyası Suzuki Swace modelinden sonra şimdi de RAV4 modelinin sadece ön tasarımında küçük farklılığı barındıran yeni Suzuki Across modeli tanıtıldı.

Temel olarak yeni RAV4 Hibrit modelinde sunulan özelliklere sahip bu araçta;
6 farklı renk seçeneği,
19 inçlik jantlar,
led farlar ve led stoplar,
deri koltuklar,
çift bölgeli otomatik klima gibi donanımlar yer alıyor.

2021 Yeni Suzuki Across Kokpiti

Ayrıca 2021 yeni Suzuki Across modelinde geliştirilmiş ADAS alt yapısı bulunuyor. Bu sayede ön çarpışma önleme sistemi, şerit takip ve uyarı sistemi, adaptif hız sabitleyici gibi özellikler sunuluyor.

Yeni Suzuki Across, A25A-FXS kodlu 2.5 litre atmosferik benzinli motora entegre edilmiş 18.1 kwh lityum iyon bataryalı 182 ps 270 nm torkluk elektrikli motor takviyesiyle 306 ps 302 beygir güç üretiyor. Bu hibrit araç 75 kilometreye kadar sürüş menzili sunuyor.

4×4 sistemini elektronik olarak sağlayan 2021 Suzuki Across, çekiş gücünü tamamen öne ya da arkaya aktarabiliyor. Aracın 490 litre bagaj alanına sahip olduğunu da eklemek lazım.

2021 Yeni Suzuki Across Ne Zaman Çıkacak?

Fotoğraflarda gördüğünüz üzere 2021 yeni Suzuki Across sağdan direksiyonlu ve bu araç ilk olarak İngiltere’de Kasım 2020’de satışına sunulacak. Avrupa pazarının tamamı ve diğer ülkeler için satışına dair henüz bilgi yer almıyor. Sırada aracın fotoğrafları var.

Etiketler:

2021 Yeni Suzuki Across Özellikleri ile Tanıtıldı Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Cemal Tuğrul dedi ki:

    Suv segment bir araç gelince aklıma hep peugeot geliyor. Aklıma nasıl peugeot 2008 kazınmışsa artık 😀

  2. Cemal Kurt dedi ki:

    Suv modellerde en çok güvendiğim marka Peugeot. Uzun zamandır piyasa için SUV modeller üretiyor ve bu konuda oldukça tecrübeliler. 5008 kullanıcısı olarak araçlardan çok memnunum.

Sayfa başına git