Oto Kokpit

2021 Yeni Qoros 7 Özellikleri ile Tanıtıldı

Qoros’un stratejik modeli olan yeni Qoros 7, DNA’sında barındırdığı, kalite, güvenlik ve uluslar arası standartları ile birlikte Çinli tüketiciler için gün yüzüne çıkarıldı. Spor, moda ve gençlik ruhunu bir araya getiren model, görünüş, sürüş ve teknik özellikleri ile göz dolduruyor.

2021 Yeni Qoros 7 Özellikleri

Stil

Kendine has stil özelliklerini keskin köşelere borçlu olan Qoros 7, sınırların ötesinde çizgilerle, güçlü, keskin, dinamik ve etkileyici bir görünüme sahip. İç mekanda lüks bir atmosfer yaratan çizgiler, sahillere vuran dalgaların oluşturduğu girinti ve çıkıntılardan ilham alınarak oluşturulmuş. Panoramik can, deri kaplama döşemeler ve stille bütünleşik hava kanalları geniş bir görüş alanı ve üstün bir sürüş keyfi yaratmakta.

2021 Yeni Qoros 7

Konfor

14.6 inç merkezi dokunmatik ekran ile yönetilebilen araç, 12.3 inçlik gösterge paneli kullanıcıları karşılıyor. 8 yönlü hafızalı ve masaj özellikli sürücü koltuğunun yanı sıra, 4 yönlü elektrikli yolcu koltuğu da araçta mevcut. Koltuklar aynı zamanda ısıtma özelliğine sahip. İç kabin hava kalitesine özellikle önem veren Qoros 7, CN95 klima filtreleri, anyon jeneratörleri ile desteklenmiş hava sirkülasyon sistemlerine sahip. Android ve Apple sistemlerle entegre olabilen multimedya sistemi ve kör nokta uyarıcı gibi güvenlik donanımlarıyla kullanıcıların gönlünü kazanmaktadır.

2021 Yeni Qoros 7 İçi

Performans

Direkt enjeksiyon, turbo şarj özellikli 1.6 T ve 1.8 T şeklinde iki motor seçeneği ile piyasada boy gösterecek Qoros 7,  çift kavramalı 7 ileri getrag şanzıman sistemi ile birlikte yollarda olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.