Oto Kokpit

2021 Yeni Mazda BT-50 Özellikleri ile Tanıtıldı

2021 Yeni Mazda BT-50 Özellikleri ile Tanıtıldı

Pikap araç severlerin gördüklerinde çok beğenecekleri Mazda’nın yeni aracı, gücü ve büyüklüğüne rağmen son derece şık görüntüsü ile dikkatleri üzerine topluyor. Siyah parlak görüntüsünün yanı sıra içerisinin genişliğiyle de öne çıkan 2021 yeni Mazda BT-50 özellikleri ile tanıtıldı. Taşıma kapasitesine ve motor bilgilerini öğrenebileceğiniz Mazda BT-50’nin görselliği de sizleri tatmin edecektir.


2021 Yeni Mazda BT-50 Ne Zaman Çıkacak?

Mazda’nın ISUZU ile yaptığı anlaşmanın ardından artık D-Max altyapısı ile birlikte ortaya çıkarılan bu araç, Kodo tasarım ailesinin yeni ürünü olarak dikkat çekiyor. Aracın iç tasarımında son derece titizlikle çalışıldığı son derece net. Araçtaki motor bölümünde ise standart bir paket bulunmakta. 3.0 litrelik bir dizel motora sahip olan Mazda BT-50, 188 beygir gücüne sahip ve motor 450 Nm tork üretebiliyor. Aracın güçlü olduğundan bahsetmiştik; 3.500 kg çekiş gücünün yanı sıra araç 1.000 kg da yük taşıma kapasitesine sahip.

2021 Yeni Mazda BT-50

Teknolojinin güç ile birleştiği Mazda’nın yeni aracında pek çok elektronik asistan sistemleri de bulunuyor. Adaptif hız sabitleyici, şerit asistanı, kör nokta uyarısı ve otonom acil frenleme gibi sistemlerle konfor içerisinde güvenli yol deneyimleri yaşayabilirsiniz. Aracın içinde yer alan multimedya ekran, yumuşak deri koltuklar ve geniş iç tasarım sayesinde şehir içinde veya arazide konforunuzdan ödün vermeden yolculuk yapabilirsiniz. Bu heybetli araç, pikap araba pazarına sert bir giriş yaparak gireceğe benziyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }