Oto Kokpit

2021 Yeni Maserati Levante Trofeo Özellikleri ile Tanıtıldı

Ünlü İtalyan marka Maserati, Trofeo koleksiyonunu genişleterek yepyeni ve ilgi çekici bir sayfa ile otomobil severlerin karşısına çıkıyor. Tanıtılan 3 modelden biri olan 2021 yeni Maserati Levante Trofeo, performans, sportiflik ve lüksün bir araya getirildiği bir SUV araç olarak karşımıza çıkıyor. Tanıtılan 3 araca İtalya bayrağının renklerini veren ve araç tanıtımını da ilgi çekici bir hale getiren Maserati, Levante Trofeo’yu beyaz rengi ile görücüye çıkarttı.

2021 Yeni Maserati Levante Trofeo Özellikleri

Sadece görselliği ile değil teknik verileri ile de dikkat çeken yeni Maserati Levante Trofeo, 580 beygirlik bir V8 motor ile birlikte geliyor. Yakıt verimliliği ve emisyon standartları açısından başarılı bir motor olarak görülen V8 motor aynı zamanda 730 Nm maksimum tork değerine sahip diyebiliriz. Maserati’nin ilgi çekici SUV’u Levante Trofeo’nun azami hız değerinin ise 302 km/s olduğu açıklandı. SUV bir araca göre son derece hızlı ve etkileyici bir araba olduğunu söylemek sanırım yanlış olmayacaktır. Ayrıca aracın 22 inç Orione jantları ile birlikte sürücüsüne teslim edileceği de Maserati yetkilileri tarafından verilen bilgiler arasında yer alıyor.

2021 Yeni Maserati Levante Trofeo Kokpiti

Araç güçlü ve görsel açıdan etkileyici olduğu kadar teknolojik ve güvenilir bir araç olarak da karşımızda duruyor. Araç içerisinde yer alan 8,4 inçlik ekran sayesinde Maserati Connect’e bağlanabilir ve eksiksiz bir şekilde bütün hizmet setinden yararlanabilirsiniz. Araç içerisindeki ADAS sistemi yeni fonksiyonları ile birlikte daha da gelişmiş bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Araçtaki Aktif Sürüş Asistanı ile birlikte destekli sürüş fonksiyonu artık şehir içi yollarda ve otoyollarda rahatlıkla etkinleştirilebiliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }