Sürücü Kursları Rehberi

2021 Yeni Kia Stonic GT-Line Özellikleri ile Tanıtıldı

2021 yılı güncellenmiş versiyonu ile kullanıcı önüne çıkan Stonic GT-Line çeşitleri ilk kez müşterilerle buluşturuluyor.

Stonic’te yapılan en son güncelleştirmeler, Kia’nın yeni hafif hibrit teknolojili motorunu içeriyor. 118 beygir güç üretebilen 1.0 litrelik turbo şarjlı benzinli motor, 40 volt MHEV sistemiyle entegre edilmiş. Yavaşlama ve frenleme sırasında geri kazanılan enerji sorunsuz bir şekilde toplanıyor ve bu sistemle birlikte verimlilik üst seviyelere çıkarılmış oluyor.

2021 Yeni Kia Stonic GT-Line Özellikleri

Bu yeni motor değişken valf teknolojisi ile donatılmış olarak piyasaya sunuluyor. Tüm sürüş koşullarında güç ve verimlilik ilişkisini maksimuma çıkaran motor, yedi ileri çift kavramalı modelde 200 nm torka kadar çıkabiliyor.

Yeni sürüş modları da aktif edilebilen motor içim, eco, sport ve normal seçeneklerinden birisini seçmek mümkün. Manuel ve otomatik şanzıman seçenekleri bulunan araç için, hibrit sistem, 120 km/s hızlara kadar benzinli motoru desteklemek üzere yakıt verimliliği sağlıyor. Kullanıcı debriyaj ya da gaz pedalına bastığında benzinli motor tekrar devreye giriyor.

2021 Yeni Kia Stonic GT-Line Teknik Özellikleri

Stonic GT-Line ön ızgarası, led farlar, gündüz farları ön koruma levhası ve sis farları ile sportif bir görünüm elde etmeyi başaran Crossland, arka spoyler, benzersiz 17 inç alaşımlı jantlar ve altı farklı renk ve seçilen renge göre sarı ve siyah tavan renk seçeneği ile göz dolduruyor. İç bölgede de deri direksiyon simidi karbon görünümlü pedallar, siyah kumaş ve suni deri koltuklarla dış görünüme uygun bir stil yakalamış.

Güvenlik önlemlerinde de oldukça iddialı olan Crossland, çarpışma önleme yardımı, şeritte kalma asistanı, sürücü dikkat uyarısı, kör nokta uyarı sistemi, akıllı hız sistemi gibi özellikleri bünyesinde barındırıyor. Diğer donanım özellikleri arasında, arka gizlilik camı, elektrikli katlanır yan aynalar, otomatik klima, 8 inç dokunmatik ekranlı navigasyon sistemi sayılabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git