Sürücü Kursları Rehberi

2021 Yeni Kasa Volkswagen Transporter T7 Geliyor

TURKOILMARKET | Madeni Yağlar, Motor Yağ ve Hava Filtreleri, Oto Bakım

Yedinci nesil Volkswagen Transporter (T7), prototip haliyle testlerde kamuflajlı şekilde görüntülenen bu araç yakın zaman öncesinde tanıtılan T6.1’in güncelliğine gölge düşürdü. İşte detaylar…

2021 Yeni Kasa Volkswagen Transporter T7

Volkswagen Transporter efsanesi bundan 69 yıl önce T1 kodlu kasayla başladı. Özellikle Avrupa pazarında minibüs kimliğini üstlenen bu araç Türkiye yollarında 1990 yılında üretime giren T4 ile popüler oldu. 2003 yılında kasa değiştiren ve T5’e geçen Volkswagen, ticari sınıftaki etkisini genişleştti ve Dünya çapında ciddi müşteri potansiyeline ulaştı. 2016 yılında ise T6 kodlu kasaya kavuşan Transporter’ın geçtiğimiz günlerde ise T6.1 adlı makyajlı versiyonu ortaya çıktı. Bu aralar T6.1 konuşulurken T7 konuşulmaya başlandı.

Volkswagen Transporter T7

2021 yeni kasa Volkswagen Transporter T7‘nin kamuflajlı şekilde görüntülenmesiyle gözler yeni nesil Transporter’a çevrildi. Casus kameraların kadrajına takılan fotoğraflara baktığımızda tasarıma dair pek bilgi almamız mümkün değil. Aydınlatma alanlarına bakarak tahminler üzerinden gidecek olursak ledler göz kırpıyor. Fakat bunun yanı sıra far ve stop grubunun yüksekliğinden feragat edileceğe benziyor.

Volkswagen Transporter T7 Ne Zaman Çıkacak?

Tabi yeni nesil Volkswagen Transporter T7 için asıl merak edilen konu tabi ki aracın yükleme hacmi, iç mekanda sunduğu konfor elemanları ve verimli olması beklenen motor seçenekleridir. Bu konu hakkında henüz bilgi vermek için çok erken. Aracın detaylanması için en az 1 sene beklememiz gerekecek. Gelişmeler oldukça güncelleme yapacağım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git