Oto Kokpit

Sürücü Kursları Rehberi

2021 Yeni Kasa Volkswagen Golf Variant Özellikleri İle Tanıtıldı

Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

Volkswagen Golf Variant şimdi olduğundan çok daha dinamik, dijital ve ferah. 10 Eylül 2020 tarihinde ön satışlarına başlanacak yeni kasa Golf Variant,  genişletilmiş iç hacim, yarı hibrit motor teknolojisi ve kapsamlı standart donanımları ile göz dolduruyor. İşte detaylar…

2021 Yeni Kasa Volkswagen Golf Variant Özellikleri

Cezbedici Dış Görünüm
Eski Golf versiyonları ile karşılaştırıldığında daha belirgin kesimlere ve dinamik bir görünüme sahip olan yeni kasa Golf Variant’ta, ön kısımdaki yeni Golf esintileri gözden kaçmıyor. Arka tarafta ise bizi karşılayan, kendine has bir biçimde, tavan kesitinden bagaj kapağına kadar olan kısımda coupe tarzı cam ve gövde birleşimi. Yeni nesilde araç boyu uzunluğu 4,633 mm olarak tasarlanmış. Bu ölçü diğer jenerasyona göre 66mm daha fazla olarak karşımıza çıkıyor. Far ve stop aydınlatma için Led teknolojisinden yararlanılmış.

2021 Yeni Kasa Volkswagen Golf Variant

Ferah İç Ortam
Genişletilmiş ölçüleri ile birlikte, beş kişinin rahatça yerleşebildiği Golf Variant’ta, gerçekleştirilen ölçüsel uzama, tamamen iç ortam kullanımına sunulmuş. İç ölçüler 48mm uzayarak 1,798mm ye çıkmış. Özellikle arka yolcular için bu ölçüler oldukça fark yaratmış durumda. Bagaj hacmi de arka koltuklar yatırıldığında 611 litreye ve çatı bagajı da eklenirse toplamda 1,642 litreye kadar genişletilebiliyor. Ayrıca opsiyon olarak bagajı ayak ile açmak için arka tampona sensör de eklenebiliyor.

2021 Yeni Kasa Volkswagen Golf Variant Kokpiti

Versiyonlar ve Performans
48 V lityum-ion bataryalar, 7 ileri çift kavramalı şanzımanla birleştirilerek eTSI teknolojisi ile birlikte hibrit bir motora sahip olacak Golf Variant, sürücü asistanı, anahtarsız çalıştırma, 8.25inçlik dokunmatik ekranlar, DSG şanzıman, matrix LED aydınlatma gibi özellikleri ile göz dolduracak. Life, Style ve R-Line versiyonlarının yanında, daima 4 tekerlekten çekiş sağlayacak, yerden yüksekliği arttırılmış Alltrack modeli ile de piyasada kendine güçlü bir konum edinecek. 1993 yılından beri geliştirilmekte olan Golf modelleri genelde hatchback versiyonları üzerine inşa edilmişti. Golf Variant ile daha geniş çaplı kullanıcılar da Volkswagen’in hedefine girmiş durumda.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.