Oto Kokpit

2021 Yeni Kasa Skoda Octavia Scout Özellikleri Açıklandı

Station wagon sürücülerin merakla beklediği araç olan 2021 yeni kasa Skoda Octavia Scout gün yüzüne çıktı. Yeni nesil Octavia Scou;, sağlam ayrıntılar, başarılı arazi yetenekleri ve yerden yükselmiş bir tasarımı ile piyasada yer alacak. Ayrıca dört tekerlekten çekiş sistemine sahip olan yeni kasa araç, sadece bireyler için değil kalabalık aileler için de son derece ideal bir araçtır. Uzun yollarda da bu yeni araçla rahat edersiniz, arazide de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2021 Yeni Kasa Skoda Octavia Scout Motor Seçenekleri

Araçtaki gövde altı koruması ve 15 mm daha yerden yüksekliği ile dikkat çeken araç ile isterseniz karavan veya tekne römorku gibi şeyleri de rahatlıkla çekebilirsiniz. Modelin en güçlü dizeli olan yeni araç 200 ps üreten 2.0 TDI motorla donatıldığında, 2.000 kg ağırlığa kadar yük çekebiliyor. Ayrıca aracın 400 nm tork güç çıkışına sahip olduğunu da söylemek gerekir. Bu motor seçeneğine ek olarak 1.5 TSI 150 PS, 2.0 TSI 190 PS turbo benzinli ve 2.0 TDI 115 PS ve 150 PS motor seçenekleri de tercih edilebilecek.

2021 Yeni Kasa Skoda Octavia Scout Kokpiti

Önceki araçlara göre daha yüksek bir bakış ve daha geniş bir alan sunan yeni kasa Skoda Octavia Scout, istenirse yenilenen LED Matrix farlarla sipariş edilebiliyor.

2021 Skoda Octavia Scout modelinde yer alan gövde altı koruması, ön ve arka tamponlar ile tekerlek kemerleri alüminyum görünüme sahiptir ve araca gerçek bir karakter katar. Standart 18 inç gümüş renkte jantlarla veya 19 inç alaşım jantlar tercih edilebilir. Aracın yeni iç tasarımının da bir hayli ferah olduğunu söylemek gerekiyor. Aracın yeni kapı kaplamaları ve kollarında da krom detaylar saklıdır. Araçtaki gösterge paneli yeniden tasarlanmıştır ve 10 inç’e kadar büyük, bağımsız bir merkezi ekrana sahiptir. Aracın iç tasarımındaki dikişlerden koltuklara kadar hoş tasarımı ve konforun önemsenmesiyle arazilerde veya şehir içinde ilerlerken bir hayli rahat edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }