Oto Kokpit

2021 Yeni Kasa Nissan X-Trail Görüntülendi

2021 Yeni Kasa Nissan X-Trail Görüntülendi

Nissan’ın SUV modelleri yenilenmeye devam ediyor. Juke için çalışmaları sürdüren Japon firma şimdide 2021 yeni kasa Nissan X-Trail modelinin prototipi ile testlerde casus kameralara yakalandı. Kamuflajlı olarak görüntülenen araca dair pek bilgi olmasa da X-Trail’in yenilenme zamanı geldiği için yeni nesil Nissan modelleri baz alınarak bu aracın şekilleneceği biliniyor. İşte detaylar…


2021 Yeni Kasa Nissan X-Trail

Nissan X-Trail, Japon firmanın kompakt SUV sınıfında 2000 yılında tanıttığı bir araç olup T30 kodlu kasasıyla sektöre giriş yapmıştı. 7 yıllık üretimin ardından yerini T31 kasaya bıraktı. Bu aracı ülkemizde de gördük. Fakat X-Trail’in asıl yükselişi 2013 yılında üretilen T32 kasayla oldu. Ekonomik motorlara kavuşan ve teknolojik özellikleri ile öne çıkan üçüncü nesil X-Trail’in tasarım kimliği de daha Avrupai tarza kavuşmuştu. Bu aracında miladı dolmak üzere ve Nissan firması 2021 yeni kasa Nissan X-Trail modelinin çalışmalarına çoktan başladı.

2021 Yeni Kasa Nissan X-Trail Ne Zaman Çıkacak?

Casus kameraların çektiği fotoğraflara baktığımızda 2021 Nissan X-Trail daha iri gibi görünüyor. Ön kısıma dair fazla izler yoktur. Fakat bu aracın tıpkı Citroen ailesindeki gibi ince ve geniş farlarla geleceğini tahmin ediyorum. Arka alanda ise güncel modele göre daha dar ve geniş stop grubunun kullanılacağını düşünüyorum. Tabi bunun yanı sıra yeni jant seçenekleri, iç mekanda yeni trim uygulamaları, dijital gösterge paneli, geliştirilmiş navigasyon sistemi, yeni sürüş destek asistanları gibi ek özelliklere de yer verilecektir.

2021 Yeni Kasa Nissan X-Trail Ne Zaman?

Şimdilik yeni Nissan X-Trail hakkında daha fazla bilgi aktaramıyorum. Aracın testleri devam ediyor. İlerleyen zamanda yeni bilgileri oldukça paylaşacağım.

Yeni Kasa Nissan X-Trail

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.