Sürücü Kursları Rehberi

2021 Yeni Kasa Nissan Rogue (X-Trail) Özellikleri ile Tanıtıldı

TURKOILMARKET | Madeni Yağlar, Motor Yağ ve Hava Filtreleri, Oto Bakım

Sevilen otomobil markası Nissan, yenilenen aracıyla tekrar podyumlarda boy göstermeye başladı. SUV araç rekabetine yeni bir boyut getirmeyi amaçlayan Nissan, yenilenen aracına güç, teknoloji ve estetik katmış gibi gözüküyor. Geçtiğimiz günlerde 2021 yeni kasa Nissan Rogue (X-Trail) özellikleri ile tanıtıldı ve D segmenti SUV araçlar arasına kendisini hızlı bir şekilde attı. Bu rekabette adından söz ettirecek olan Japon firması Nissan, heybetli görüntüsü ile içerisinde rahat bir yolculuk yapacağınız aracını otomobil severlerin beğenisine sundu.


2021 Yeni Kasa Nissan Rogue Donanımları

Türkiye’de ve Avrupa’da X-Trail olarak satılacak olan yeni kasa Nissan Rogue, keskin ve dik hatlarıyla beraber daha da geniş ve büyük bir görüntüye kavuşmuş. Araçtaki ön ızgara Nissan’ın özel ızgarası “V-motion” olarak tasarlanmış ve araca karakteristik bir özellik katıyor. Aracın sadece dış hatlarında değil içinde de önemli değişimler var. 12.3 inçlik bir multimedya ekranıyla teknolojik olarak bir hayli ileri seviyede duran Nissan Rogue, siyah iç tasarımıyla da bir hayli şık duruyor. Aracın motor seçenekleri ise otomobil severleri heyecanlandıracak cinsten.

2021 Yeni Kasa Nissan Rogue Fotoğrafları

Yeni kasa Nissan Rogue, Nissan’ın özel benzin sistemine sahip olan 2.5 litrelik standart 4 silindirli motorla birlikte geliyor. Beygir gücü, önceki haline göre 11 birim artış gösteren Nissan Rogue, 181 ps 245 nm tork gücüyle dikkat çekiyor. Bu yeni motorda ayna deliği kaplaması, değişken bir yağ pompası ve e-VTC emme vanası ile kullanıcısına teslim ediyor. Ayrıca araçta yer alan yeni Rack Elektrikli Hidrolik Direksiyon, direksiyon kullanımını daha da kolaylaştıran bir yenilik olmuş. Araç güvenlik özellikleri ile de dikkat çekiyor. Otomatik acil durum freni, kör nokta uyarı sistemi gibi sistemlerin yanı sıra ProPilot Assist isimli hız sabitleyici sistemle de sürücülerine rahat ve konforlu bir sürüş sözü vermektedir. Araç hem engebeli arazilerde hem de trafiğin yoğun olduğu şehir içlerinde sizlere hoş sürüş deneyimleri sağlayacaktır. Gücü ve dayanıklılığı ile arazilerde size yardımcı olurken teknolojik sistemleri ile de şehir içinde sizlere çeşitli kolaylıklar sağlayacak ve hiçbir şartta konforu elden bırakmanıza gerek kalmayacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git