Sürücü Kursları Rehberi

2021 Yeni Kasa BMW M4 Kokpiti Görüntülendi

TURKOILMARKET | Madeni Yağlar, Motor Yağ ve Hava Filtreleri, Oto Bakım

BMW’nin merakla beklenen yeni nesil M ailesindeki M4 modeli için geri sayım başladı. 2020 yılının sonuna doğru tanıtılması beklenen yeni kasa BMW M4 modelinin detayları yavaşça ortaya çıkmaya devam ediyor. Daha önce prototip halini kamuflajlı olarak gördüğümüz aracın şimdi de iç mekanı casus kameralar tarafından görüntülendi. İşte detaylar…


2021 Yeni Kasa BMW M4 Kokpiti

2021 yeni kasa BMW M4 tepeden tırnağa yenilenerek ikinci nesliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Aracın kalbindeki motora dair henüz bilgi verilmedi. Fakat tahminlere göre üç litrelik çift turbo benzinli motorun bu otomobilde yer alabilir. 473 beygir güç sunması da diğer tahminler arasında bulunuyor. Tıpkı yeni M5 gibi dört tekerden çekiş sistemiyle gelmesi beklenen yeni kasa M4’ün Competition versiyonu 503 beygirlik güçle gelebilir.

2021 Yeni Kasa BMW M4 İçi

Öte yandan fotoğraflara detaylı şekilde baktığımızda yeni kasa M4 modelinde manuel şanzıman seçeneğine de yer verileceği görülüyor. Şimdilik yeni nesil M4 için aktaracaklarım bu kadar. Araca dair yeni gelişmeler oldukça güncelleme yapacağım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git