Oto Kokpit

Sürücü Kursları Rehberi

2021 Yeni Jaguar XF Sportbrake Özellikleri ile Tanıtıldı

Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

Çağdaş İngiliz tasarım özelliklerini yansıtan yepyeni dinamik Jaguar XF Sportbrake görücüye çıkarıldı.

2021 Yeni Jaguar XF Sportbrake Özellikleri

Yeni XF Sportbrake, lüks segmentte genişletilmiş özellikleri ile dikkatleri üzerinde topluyor. İç mekanda ferahlık ve huzura sahip yeni dokunuşlarla aydınlık bir kokpit kullanıcıları karşılıyor. Daha seri ve sportif bir orta konsol, sürücü ihtiyaçlarının hepsini basitçe karşılıyor.

Magnezyum alaşımlı bir kasa içerisinde bilgi ve eğlence sistemi ilk bakışta dikkat çeken hususlardan. 11.4 inçlik kavisli dokunmatik cam ekran merkeze yerleştirilmiş. Açık gözenekli ahşap kaplamalar ön panelin genişliği boyunca entegre edilmiş olarak kullanıcılara sunulmuş. Araç içi depolama alanları da sade dokunuşlarla genişletilmiş ve içecek şişeleri ve diğer öğeler için kolay erişim imkanları yaratılmış.

2021 Yeni Jaguar XF Sportbrake Teknik Özellikleri

İsteğe bağlı masaj ve ısıtma uygulamaları ile koltuk özellikleri arttırılmış. Kabin havası için iyonizasyon ve partikül filtreleri ile kabin için hava kalitesi maksimuma çıkıyor.

Dış tasarımda da çarpıcı özellikler sunan modelde, ışıklı imzalı LED farlar dikkat çekerken, revize edilmiş bir ön ızgara ve hava girişleri ile modern bir mimarinin tarzını yansıtıyor. Siyah dış tasarım paketi ile gelen bagaj kapağı kaplaması, pencere çerçeveleri, ızgara ve alt hava giriş çerçeveleri modele sportif ve dinamik bir görüntü katıyor. 12 adet jant seçeneği arasında 18 inç, 19 inç ve 20 inçlik jantlar 5 kollu tasarımları ile ön plana çıkıyor.

2021 Yeni Jaguar XF Sportbrake Kokpiti

Yalnızca sekiz ileri otomatik şanzıman seçeneği ile satışa sunulacak XF modelleri için her ihtiyaca yönelik motor seçenekleri öngörülmüş. 204 PS güç üreten 2.0 litre dizel motor MHEV teknolojisi ile taçlandırılmış. 25 0PS 2.0 litre ve 300 PS 2.0 litre benzinli alternatifler de kullanıcıların ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılıyor.

Tüm XF modellerinde gelen yol koşullarına göre seçilebilir sürüş modları her türlü ortam için geliştirilmiş güç aktarım mekanizmaları içeriyor. Güvenlik unsurları ile de ön plana çıkan modelde isteğe bağlı bir çok özellik araca entegre edilebiliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.